Срещи в София
Re: Срещи в София
Ще се пусне отделна тема за пътуването. За сега се планира нещо организирано по оста Пловдив-София-Своге-Враца но подробности малко по-късно.
Поздрави!
п.п. Стягайте машините, че не остана.
Поздрави!
п.п. Стягайте машините, че не остана.
-
Методи Кръстанов
- Член на клуба

- Мнения: 605
- Регистриран на: 22 Мар 2009 02:24
Re: Срещи в София
Аз отдавна исках да пиша за среща, но всички сте много несериозни от Софията и Софията община - Бако купи си японска кола и край, несериозна работа, Милен - разпродаде си всички москвичи, остави един които не мърда от гаража, Ники Зарков - живее вече в София и забрави за нас и москвичите, Калоян Зарков - май само той остана сериозен и се грижи за москвича си, Коки - още си прави мегаскуирта или както се казва там и няма време за срещи, Явката - хвана си жена и ни вест ни кост, с френски и немски коли се разкарва, Венелин - май и той остана сериозен. По младите даже не съм ги чувал и виждал вече. За теб Заранков, да не говорим и твоя москвич стана исторически. Така че да знаете, много ще ви храня, както сега ви нахраних. А за срещата - предлагам този петък вечерта към 18.00ч., ако някой има желание да казва да запазвам маса. Ако някой все още чете този форум..... И да знаете - много си ви обичам, така че не ми се сърдете :)
- moskvich_408
- Член на клуба

- Мнения: 249
- Регистриран на: 09 Юни 2014 18:05
- Местоположение: София
- Кара:: 408э , 412э , 2138
Re: Срещи в София
Аз ще съм там ако ще има среща. <alko>
Бензин, а не кръв.... карбуратор, а не сърце....машина, а не човек.
-
човека с пикап
- Потребител

- Мнения: 794
- Регистриран на: 25 Май 2005 19:42
Re: Срещи в София
Методи , кажи как да пробия трафика в петък около 18:00 ... и идвам , но не с москвича поради технически проблеми <hihi> .
По-добре викенда , по светло...
По-добре викенда , по светло...
правя москвич , не защото е лесно , а защото е трудно !
-
Методи Кръстанов
- Член на клуба

- Мнения: 605
- Регистриран на: 22 Мар 2009 02:24
Re: Срещи в София
Цецо, нали за това е темата, да се разберем как и кога е най удобно. Лошото е че само ти и moskvich_408 писахте. През уикенда пък мен ме няма. За това ако искаш да го направим другата събота, като ще се свържем по телефоните явно с несериозниците които даже и във форума не влизат. Ще напиша и във социалната мрежа, барем успеем да се съберем няколко човека. Та ако искаш да се пробваме за другата събота, надявам се и останалите да се включат кога им е най удобно.
-
човека с пикап
- Потребител

- Мнения: 794
- Регистриран на: 25 Май 2005 19:42
Re: Срещи в София
Струва ми се , че има кой да дойде , само да е удобно за почти всички ... Пусни едно мнение в групата , май ще е по-лесно да се събере "зрителския интерес" там :) .
П.П. Аз още не съм си взел календарите ~ .
П.П. Аз още не съм си взел календарите ~ .
правя москвич , не защото е лесно , а защото е трудно !
Re: Срещи в София
Среща на 20.01.2018 г. от 17:00 в ресторант "Цар Картоф" на бул. „княгиня Мария Луиза" 505!
Костюмите не са задължителни!
Присъствието е желателно!
Генералния секретар ще връчва подаръци(календари), на всеки според .....заслугите!
Костюмите не са задължителни!
Присъствието е желателно!
Генералния секретар ще връчва подаръци(календари), на всеки според .....заслугите!
Последно промяна от Zarankov на 17 Яну 2018 16:40, променено общо 1 път.
2140-1979
- Niki Zarkov
- Член на клуба!

- Мнения: 215
- Регистриран на: 28 Май 2007 16:46
- Местоположение: Своге
Re: Срещи в София
Само Картофи ли ви се ядъд?За да се справим с трафика може и извън София да се събереме например Банкя има едно заведения Балканика...
преди Банкя е и има страхооотни меса.
преди Банкя е и има страхооотни меса.
Аз съм мерси!
-
Методи Кръстанов
- Член на клуба

- Мнения: 605
- Регистриран на: 22 Мар 2009 02:24
Re: Срещи в София
Както каза г-н Заранков в събота, в 17.00ч. в Цар Картоф на централна гара. Ще ядем, ще пием и пак ще ядем и пак ще пием :) Идването с москвичи не е задължително, но е желателно ;D
- московчанин2140
- Глобален модератор

- Мнения: 1267
- Регистриран на: 21 Юли 2007 19:36
Re: Срещи в София
Събота 17.00ч. Там съм.
Поздрави!
Бако.
Поздрави!
Бако.
Последно промяна от московчанин2140 на 18 Яну 2018 16:45, променено общо 1 път.
Все великие! Все гениальные! А ракию выпить не с кем
-
човека с пикап
- Потребител

- Мнения: 794
- Регистриран на: 25 Май 2005 19:42
Re: Срещи в София
И аз съм там , и Калоян Белчев ще е там , и Милен (браво_сикс) ще е там , и поне единия Зарков ще е там...
Народ ще има , ако някой го спира мисълта , че няма да има никой - бърка се :) ... да заповяда.
Народ ще има , ако някой го спира мисълта , че няма да има никой - бърка се :) ... да заповяда.
правя москвич , не защото е лесно , а защото е трудно !
Re: Срещи в София
Има създадена организация за пътуване в колона за събора в гр. Троян за участниците от София и региона. Среща в петък - 08.06.2018 г. в 06:50 ч. на бензиностанция Шел на изхода на София на разклона за АМ Хемус и подбалканския път. Тръгване в 07:00-07:10 ч. Ще се кара подбалкана. Катерим Троян-Кърнаре. Който желае да пътува в пакет е добре дошъл. До момента сме 6-7 Москвича.
Поздрави!
Поздрави!
Re: Срещи в София
Здравейте, колеги.
Предлагам и тази година да спазим традицията и да се видим на по питие.
Нека една вечер да оставим на заден план лайкването и хейтването у фейса и да се съберем софийската дружината за едно "наздраве" на живо.
А има и календари за раздававе...
Казвайте кой кога има възможност и да спретваме купона!
Поздрави
Предлагам и тази година да спазим традицията и да се видим на по питие.
Нека една вечер да оставим на заден план лайкването и хейтването у фейса и да се съберем софийската дружината за едно "наздраве" на живо.
А има и календари за раздававе...
Казвайте кой кога има възможност и да спретваме купона!
Поздрави
За рулем пизда, это не езда!