Срещи в София

Събори, срещи, информация и снимки свързани с тях.
Публикувай отговор
Bravo six
Член на клуба
Член на клуба
Мнения: 195
Регистриран на: 21 Юли 2008 20:28

Re: Срещи в София

#256

Мнение от Bravo six »

Ще се пусне отделна тема за пътуването. За сега се планира нещо организирано по оста Пловдив-София-Своге-Враца но подробности малко по-късно.
Поздрави!
п.п. Стягайте машините, че не остана.
Аватар
Zarankov
Член на клуба
Член на клуба
Мнения: 177
Регистриран на: 23 Яну 2006 15:21
Местоположение: София

Re: Срещи в София

#257

Мнение от Zarankov »

Предложения за среща в София?
2140-1979
Методи Кръстанов
Член на клуба
Член на клуба
Мнения: 605
Регистриран на: 22 Мар 2009 02:24

Re: Срещи в София

#258

Мнение от Методи Кръстанов »

Аз отдавна исках да пиша за среща, но всички сте много несериозни от Софията и Софията община - Бако купи си японска кола и край, несериозна работа, Милен - разпродаде си всички москвичи, остави един които не мърда от гаража, Ники Зарков - живее вече в София и забрави за нас и москвичите, Калоян Зарков - май само той остана сериозен и се грижи за москвича си, Коки - още си прави мегаскуирта или както се казва там и няма време за срещи, Явката - хвана си жена и ни вест ни кост, с френски и немски коли се разкарва, Венелин - май и той остана сериозен. По младите даже не съм ги чувал и виждал вече. За теб Заранков, да не говорим и твоя москвич стана исторически. Така че да знаете, много ще ви храня, както сега ви нахраних. А за срещата - предлагам този петък вечерта към 18.00ч., ако някой има желание да казва да запазвам маса. Ако някой все още чете този форум..... И да знаете - много си ви обичам, така че не ми се сърдете :)
Аватар
moskvich_408
Член на клуба
Член на клуба
Мнения: 249
Регистриран на: 09 Юни 2014 18:05
Местоположение: София
Кара:: 408э , 412э , 2138

Re: Срещи в София

#259

Мнение от moskvich_408 »

Аз ще съм там ако ще има среща. <alko>
Бензин, а не кръв.... карбуратор, а не сърце....машина, а не човек.
човека с пикап
Потребител
Потребител
Мнения: 794
Регистриран на: 25 Май 2005 19:42

Re: Срещи в София

#260

Мнение от човека с пикап »

Методи , кажи как да пробия трафика в петък около 18:00  ... и идвам , но не с москвича поради технически проблеми  <hihi> .

По-добре викенда , по светло...
правя москвич , не защото е лесно , а защото е трудно !
Методи Кръстанов
Член на клуба
Член на клуба
Мнения: 605
Регистриран на: 22 Мар 2009 02:24

Re: Срещи в София

#261

Мнение от Методи Кръстанов »

Цецо, нали за това е темата, да се разберем как и кога е най удобно. Лошото е че само ти и moskvich_408 писахте. През уикенда пък мен ме няма. За това ако искаш да го направим другата събота, като ще се свържем по телефоните явно с несериозниците които даже и във форума не влизат. Ще напиша и във социалната мрежа, барем успеем да се съберем няколко човека. Та ако искаш да се пробваме за другата събота, надявам се и останалите да се включат кога им е най удобно.
Аватар
Zarankov
Член на клуба
Член на клуба
Мнения: 177
Регистриран на: 23 Яну 2006 15:21
Местоположение: София

Re: Срещи в София

#262

Мнение от Zarankov »

Форума, нещо ми мирише!
Никой не чете, но и никой не пише!
2140-1979
човека с пикап
Потребител
Потребител
Мнения: 794
Регистриран на: 25 Май 2005 19:42

Re: Срещи в София

#263

Мнение от човека с пикап »

Струва ми се , че има кой да дойде , само да е удобно за почти всички ... Пусни едно мнение в групата , май ще е по-лесно да се събере "зрителския интерес" там :) .

П.П. Аз още не съм си взел календарите  ~ .
правя москвич , не защото е лесно , а защото е трудно !
Аватар
Zarankov
Член на клуба
Член на клуба
Мнения: 177
Регистриран на: 23 Яну 2006 15:21
Местоположение: София

Re: Срещи в София

#264

Мнение от Zarankov »

Среща на 20.01.2018 г. от 17:00 в ресторант "Цар Картоф" на  бул. „княгиня Мария Луиза" 505!
Костюмите не са задължителни!
Присъствието е желателно!
Генералния секретар ще връчва подаръци(календари), на всеки според .....заслугите!
Последно промяна от Zarankov на 17 Яну 2018 16:40, променено общо 1 път.
2140-1979
Аватар
Niki Zarkov
Член на клуба!
Член на клуба!
Мнения: 215
Регистриран на: 28 Май 2007 16:46
Местоположение: Своге

Re: Срещи в София

#265

Мнение от Niki Zarkov »

Само Картофи ли ви се ядъд?За да се справим с трафика може и извън София да се събереме например Банкя има едно заведения Балканика...
преди Банкя е и има страхооотни меса.
Аз съм мерси!
Методи Кръстанов
Член на клуба
Член на клуба
Мнения: 605
Регистриран на: 22 Мар 2009 02:24

Re: Срещи в София

#266

Мнение от Методи Кръстанов »

Както каза г-н Заранков в събота, в 17.00ч. в Цар Картоф на централна гара. Ще ядем, ще пием и пак ще ядем и пак ще пием :) Идването с москвичи не е задължително, но е желателно  ;D
Аватар
московчанин2140
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 1267
Регистриран на: 21 Юли 2007 19:36

Re: Срещи в София

#267

Мнение от московчанин2140 »

Събота 17.00ч. Там съм.
Критикувать Генерального секретаря-нельзя!

  Поздрави!
Бако.
Последно промяна от московчанин2140 на 18 Яну 2018 16:45, променено общо 1 път.
Все великие! Все гениальные! А ракию выпить не с кем
човека с пикап
Потребител
Потребител
Мнения: 794
Регистриран на: 25 Май 2005 19:42

Re: Срещи в София

#268

Мнение от човека с пикап »

И аз съм там , и Калоян Белчев ще е там , и Милен (браво_сикс) ще е там , и поне единия Зарков ще е там...


Народ ще има , ако някой го спира мисълта , че няма да има никой - бърка се :) ... да заповяда.
правя москвич , не защото е лесно , а защото е трудно !
Bravo six
Член на клуба
Член на клуба
Мнения: 195
Регистриран на: 21 Юли 2008 20:28

Re: Срещи в София

#269

Мнение от Bravo six »

Има създадена организация за пътуване в колона за събора в гр. Троян за участниците от София и региона. Среща в петък - 08.06.2018 г. в 06:50 ч. на бензиностанция Шел на изхода на София на разклона за АМ Хемус и подбалканския път. Тръгване в 07:00-07:10 ч. Ще се кара подбалкана. Катерим Троян-Кърнаре. Който желае да пътува в пакет е добре дошъл. До момента сме 6-7 Москвича.
Поздрави!
Аватар
RRRbg
Член на клуба
Член на клуба
Мнения: 217
Регистриран на: 12 Ное 2008 01:48
Местоположение: София

Re: Срещи в София

#270

Мнение от RRRbg »

Здравейте, колеги.
Предлагам и тази година да спазим традицията и да се видим на по питие.
Нека една вечер да оставим на заден план лайкването и хейтването у фейса и да се съберем софийската дружината за едно "наздраве" на живо.
А има и календари за раздававе...
Казвайте кой кога има възможност и да спретваме купона!
Поздрави
За рулем пизда, это не езда!
Публикувай отговор