Счупихте ли яйцата?Аз други работи.....

Всякакви технически въпроси и теми. Ако няма под-раздел подходящ за вашата тема използвайте главния.
boro s moskvicha
Потребител
Потребител

Счупихте ли яйцата?Аз други работи.....

Мнение от boro s moskvicha »

Казват,че колко по дебело е желязото е по здраво-НЕ Е ВЯРНО.
Казват,че колкото по дълго време е здрав пратЪ,то толко повече сливи ще се обрули-ВЯРНО.
Предполагам Мето ще каже,че и такова нещо не е виждал, и че пак аз съм първия счупил подобно нещо.
Прикачени файлове
DSCF2016.JPG
andi1
Потребител
Потребител

Re: Счупихте ли яйцата?Аз други работи.....

Мнение от andi1 »

Коленов вал ли строши? Уаууу. Това даже не съм си мислил че може да се случи на осмица. Ти ли беше със счупените неколко камбани на скоростите. Този двигател ли е? Ако е той, тука нещо става, да знаеш. Не е нормално.
Методи Кръстанов
Член на клуба
Член на клуба

Мнение от Методи Кръстанов »

Стига бре. Не знам някой да е виждал такова нещо, камо ли аз. Как стана ? Просто си караше или имаше някакъв тормоз ? Ще се побъркам вече :shock:
ALEX
Член на клуба
Член на клуба

Мнение от ALEX »

Не знам ама този вал е счупен в задния край, пак близо до камбаната... Според мен все още има нещо криво там или умора на материала от кривостите преди... :) Ама не мисля че е случайно. Чувал сум че тия блокове и камбаните с напасвали в завода и да смениш камбана е все едно да смениш петите на основните лагери.
andi1
Потребител
Потребител

Мнение от andi1 »

Има клип в ютюб, как различна от блока камбана се налага върху блока и идва разлика между отворите от няколко милиметра.

Така че не може толкова лесно да се смени камбана.
boro s moskvicha
Потребител
Потребител

Мнение от boro s moskvicha »

Методи Кръстанов написа: 26 Апр 2022 09:17 Стига бре. Не знам някой да е виждал такова нещо, камо ли аз. Как стана ? Просто си караше или имаше някакъв тормоз ? Ще се побъркам вече :shock:
Карах си на околовръстното когато изтропа и после се прибрах на ход.......Нагорнища тука нямаме големи.Ремаркета от повече от 12 години не съм дърпал,както и друга кола с този мотор не съм закачал.Нормално си карам,по някой контейнер местя от време на време и това е............тормоз няма...на дълго си я тествам,но там е друго.
Публикувай отговор