Втулки от полиуретан

boro s moskvicha
Потребител
Потребител
Мнения: 1612
Регистриран на: 22 Апр 2009 19:36
Местоположение: Ямбол

Re: Втулки от полиуретан

#16

Мнение от boro s moskvicha »

Този текстолит няма ли да се нацепи от ударите?Все пак гумата я поема.
Аватар
Кольо_москвето
Потребител
Потребител
Мнения: 199
Регистриран на: 13 Авг 2007 14:45

Re: Втулки от полиуретан

#17

Мнение от Кольо_москвето »

Здравейте колеги. Аз си направих втулки от полиамид, вижда ми се твърд, но ще пробвам. Всъщност полиамид слагам само на ухото на ресьора, към купето слагам гумени, за да няма удари (говоря за люлката).В руския форум четох, че отпред на ресьора слагат сайлънт втулки от долни носачи на ВАЗ2101. А относно текстолита не го препоръчвам, яде желязото като халва.
Форсирай свободно!
Аватар
_HIPITO_
Член на клуба!
Член на клуба!
Мнения: 676
Регистриран на: 15 Окт 2005 10:55

Re: Втулки от полиуретан

#18

Мнение от _HIPITO_ »

Ето ти идея от мен това са тампони предни на долни носачи Пасат 3б пробвай може да се получи  <poo>
Прикачени файлове
post-3062-1320863421_thumb.jpg
post-3062-1320863397.jpg
post-3062-1320863372_thumb.jpg
Публикувай отговор