Втулки от полиуретан
-
boro s moskvicha
- Потребител

- Мнения: 1612
- Регистриран на: 22 Апр 2009 19:36
- Местоположение: Ямбол
Re: Втулки от полиуретан
Този текстолит няма ли да се нацепи от ударите?Все пак гумата я поема.
- Кольо_москвето
- Потребител

- Мнения: 199
- Регистриран на: 13 Авг 2007 14:45
Re: Втулки от полиуретан
Здравейте колеги. Аз си направих втулки от полиамид, вижда ми се твърд, но ще пробвам. Всъщност полиамид слагам само на ухото на ресьора, към купето слагам гумени, за да няма удари (говоря за люлката).В руския форум четох, че отпред на ресьора слагат сайлънт втулки от долни носачи на ВАЗ2101. А относно текстолита не го препоръчвам, яде желязото като халва.
Форсирай свободно!
Re: Втулки от полиуретан
Ето ти идея от мен това са тампони предни на долни носачи Пасат 3б пробвай може да се получи <poo>
