Москвич Иж 2715 за кърпене

Аватар
fentazi
Потребител
Потребител
Мнения: 167
Регистриран на: 05 Окт 2015 11:16
Местоположение: Сливен

Москвич Иж 2715 за кърпене

#1

Мнение от fentazi »

Здр колеги ето този москвич си взех миналото лято естествено за работа и живот и здраве един ден да остане за реставрация.
Москвича беше в такова състояние когато го взех,но се наложи да го боядисам за да мога да го регистрирам защото ме върнаха от КАТ заради лош външен ви и аз реших поне и цвета да му сменя не е правен както трябва за сега само да може да му сложим номера .

Преди !!!
Прикачени файлове
streetview (1).jpg
Иж 2715 1.jpg
Иж 2715 2.jpg
Иж 2715.jpg
Аватар
fentazi
Потребител
Потребител
Мнения: 167
Регистриран на: 05 Окт 2015 11:16
Местоположение: Сливен

Re: Москвич Иж 2715 за кърпене

#2

Мнение от fentazi »

Сега е малко в по прилежен вид но е правен само заради документите на бързане


За сега !!!
Прикачени файлове
P_20160228_154035.jpg
P_20160228_154044.jpg
P_20160228_154058.jpg
P_20160228_154110.jpg
P_20160228_154116.jpg
P_20160228_154156_001.jpg
Аватар
fentazi
Потребител
Потребител
Мнения: 167
Регистриран на: 05 Окт 2015 11:16
Местоположение: Сливен

Re: Москвич Иж 2715 за кърпене

#3

Мнение от fentazi »

И тук идват вече и проблемите с тенекиите .
Единственото здраво са праговете външните и тунела .
Е все пак е нещо има къде да се захванат новите ламарини и да се надявам че няма да му парне скоростната кутия преди това е естествено ще бъде заздравен колкото се може повече

Снимки на дясното предно дъно  ( или каквото е останало от него !!!  )
Прикачени файлове
P_20160228_153631.jpg
P_20160228_153627.jpg
P_20160228_153618.jpg
P_20160228_153552.jpg
P_20160228_153533.jpg
P_20160228_153519.jpg
P_20160228_153513.jpg
P_20160228_153501.jpg
Боби 67
Потребител
Потребител
Мнения: 50
Регистриран на: 20 Мар 2016 19:57

Re: Москвич Иж 2715 за кърпене

#4

Мнение от Боби 67 »

Не е страшно,колега.Здрави са гредите.
Аватар
fentazi
Потребител
Потребител
Мнения: 167
Регистриран на: 05 Окт 2015 11:16
Местоположение: Сливен

Re: Москвич Иж 2715 за кърпене

#5

Мнение от fentazi »

И аз това видях но не ми е останало време от работа да се занимавам с него .
Много ми се иска да се захвана да го кърпя и да си го пребоядисам цялостно но в момента се занимавам по малко и с другия когато остане време.
Публикувай отговор