Цялостно пребоядисване с протекта 3в1

412 Racing
Потребител
Потребител

Цялостно пребоядисване с протекта 3в1

Мнение от 412 Racing »

Някой има ли някакви впечатления от тази боя 3в1. Грунд, преобразовател на ръжда и боя. Може ли да си боядисам колата с нея върху старата боя, и изобщо ще издържи на метерологичните условия като дъжд,сняг,силно слънце ?
Прикачени файлове
006 ORG1222.jpg
Аватар
delux100
Потребител
Потребител

Re: Цялостно пребоядисване с протекта 3в1

Мнение от delux100 »

Не си давай парите за глупости тази боя за автомобил няма никакво приложение
Велков
Потребител
Потребител

Мнение от Велков »

Това е само за отдолу. Като намажеш ламарините с нея и отгоре да сложиш и една ръка антикор.
Аватар
Mosko
Член на клуба
Член на клуба

Мнение от Mosko »

Аз не съм доволен от тая протекта, боядисах джантите за зимите гуми отвътре с нея и за една зима цъфнаха отново. Джантите не бяха карани и бяха доста ръждясали, но преди това търках с телени четки и шкурки до метал, въпреки че я дават да се боядисва върху ръждата. Може би става за пода отвътре, за отдолу по добре механично премахване на ръждата, третиране с ръждопреобразувател и боядисване с грунд и боя.
Последно промяна от Mosko на Пет Сеп 30, 2016 6:14 pm, променено общо 1 път.
Москвич 2140 ☭
Beliq lebed
Потребител
Потребител

Мнение от Beliq lebed »

Аз пък съм много доволен от тази боя. Преди 5 години намазах маската на Опел Астра Ф от ниво броня до долу и до сега не е избила ръжда, но само зачистих с телената четка минах с разредител и намазах боята. На кутията изрично пише когато ще се третира с нея да не се чисти до метал. От тогава обаче не ми се е налагало да я ползвам за такива цели и не мога да ти кажа дали все още е с такова качество.
Публикувай отговор