Обади се,като стигнеш!

Всякакви технически въпроси и теми. Ако няма под-раздел подходящ за вашата тема използвайте главния.
Hristo Stanev
Потребител
Потребител

Re: Обади се,като стигнеш!

Мнение от Hristo Stanev »

Много точни думи  <tu>  книжката си я взех май месец москвича -около август. Освен учебната кола не съм кара друго.Млад шофьор  без грам опит с 1-ва кола москвич  наложи ми се да карам 300 километра на свечеряване (хванах и нощен път) имаше и моменти с дъжд,Няма да казвам как ми се беше дръпнало лай*то от притеснение, но и по пътя няма да казвам колко простаци заслепяваха без изобщо да си правят труда да превключват светлините, един камион нарочно в момента като се разминавахме ме заслепи.....много коли които изпреварваха като лунатици, и едно БМВ с един работещ фар на дълги който хем изпреварва срещу мен , хем ми свети да се махна от пътя му хем ме заслепява и нищо не виждам .......в последния момент свих  рязко надясно в чакъла и се разминахме.....

не казвам че и аз съм перфектен    - и аз правих забранени обратни завой - понеже знаците по пътищата са поставени на много "хубави" и видни  места, сигурно и аз съм заслепил някой друг от насрещното , но все пак един млад притеснен шофьор , се държеше на пътя по добре от многото на който не им дреме хич как карат, или го имат за голям подвиг да всяват смут в движението

НО  И ДОБРИТЕ ХОРА  НЕ СА МАЛКО.
на магистралата към Варна ми се откачи + кабела на акумулатора и ми се наложи да отбия,  въпреки късния час около 1 вечерта  веднага спря една кола която беше с 5 човека вътре да ме питат да помагат ли с нещо !!!!
....спорт без резервоар не е спорт.....
Аватар
mosko_412
Потребител
Потребител

Мнение от mosko_412 »

Добри и свестни хора почти не се срещат по-пътищата всички са някакви задници,педали и се мислят за голямата работа с някакви гнилочи опели,фордове и т.н. и като видят Москвич гледат да го изпреварят и то без да ги интересува дали идва някой или не изобщо не ги ебе,майка им в устата да еба такива да ги убиеш им е малко майка им и катили да еба мръсни нищо не става от тях ама нали са с западен боклук и се мислят за нещо повече от хората с Москвичи,Лади,Волги и т.н. тия коли просто ги нямат за нищо гледат само да се гаврят и си мислят,че водачите им няма нищо да направят или ще ги пуснат да ги изпреварят абе просто нямам думи много пъти съм щял да пречукам такива ама те са страхливи карат както си искат не спазват никакви правила,свирят,пресвяткат ама като спреш и слезеш се насират и заминават педалите смешни тва не са хора а боклуци с платени книжки,който нямат грам опит и немогат да карат и си избиват шибаните комплекси!
Москвич Power!
Hristo Stanev
Потребител
Потребител

Мнение от Hristo Stanev »

Като не са чели история в училище , нека се сборят руска и немска техника да видим какъв ще е крайния резултат, и на кого колата ще е влязла до средата на другата  :D :D (по голямата беля беше че капака беше червен и трябваше да се пребоядисва)
....спорт без резервоар не е спорт.....
Бат-Здравко
Потребител
Потребител

Мнение от Бат-Здравко »

Това с изпреварването и нарочното заслепяване, каране срещу теб и др. и аз съм го забелязал през скромните 12 600км. (до тук) това лято със 408-цата. Вярно, че фаровете ми са отвратителни, но въпреки това като видя кола отсреща пускам къси. Няколко пъти ми се случи, като видят колко са слаби фаровете ми, и нарочно пускат дълги, с идеята че няма какво да направя. И решението беше, че най-хубавия фар (десен вътрешен) се вдигна нагоре и наляво. Като гледам така свети точно в очите. Малко е джигитско но върши работа. Макар, да е лошо да се превръщаме в това, което не искаме да сме, понякога е по - добре.
You can get man out of the Moskvich, but the Moskvich out of the man - NEVER!
Публикувай отговор