Добре дошли в обновения форум на клуб Москвич. Моля ако имате някакви проблеми да се свържете с нас на e-mail: yankovpavel@gmail.com . Ако форума не приема вашата парола и сте сигурни че я въвеждате правилно, използвайте функцията "забравена парола", за да получите нова.

Сервиз за руски коли

Всякакви технически въпроси и теми. Ако няма под-раздел подходящ за вашата тема използвайте главния.
kshterev
Потребител
Потребител
Регистриран: пон авг 31, 2020 2:18 pm
Кара:: Москвич 21412 (Алеко)

Сервиз за руски коли

Мнение от kshterev »

Здравейте,
Напоследък карам Алеко. Той е с ладов двигател и газова уредба. Имам проблеми с карбуратора. Иначе преди 5-6 години му е правен ремонт е в добро състояние. Търся майстор/сервиз, където да му направят диагностика и по-обстоен преглед и ремонт. Питах в няколко сервиза и майстори и те отказват да се занимават, защото автомобила е стар без да са го видели.
Можете ли да ми препоръчате майстор/сервиз, където се занимават с такива автомобили и могат да направят свестен ремонт?
Благодаря предварително!
Нагоре
tdrsp
Потребител
Потребител
Регистриран: пет авг 21, 2020 10:12 pm
Кара:: 2141

Re: Сервиз за руски коли

Мнение от tdrsp »

И аз търся свестен сервиз, вече повечето казват "не се занимавам" . Ако някой знае, нека остави координати, пък и ако е за София - ще е супер!
Стефчо
Член на клуба!
Член на клуба!
Регистриран: пон окт 10, 2005 10:13 am

Мнение от Стефчо »

Колеги, руските коли а такива машини, че в повечето случаи се ремонтират предимно от собствениците им. Е разбира се, човек няма как да разбира от всичко. Тук по принцип може да срещнете хора от вашия регион, които да ви окажат помощ за каквото се налага.
kalekoaleko
Член на клуба
Член на клуба
Регистриран: ср окт 28, 2009 11:01 pm

Мнение от kalekoaleko »

Здравейте колеги.Ако можем с нещо да помогнем в AUTOBOX гр.Казанлък не им се сърдим на руските автомобили.
Приятно изкарване на събора!
Отговори