Добре дошли в обновения форум на клуб Москвич. Моля ако имате някакви проблеми да се свържете с нас на e-mail: yankovpavel@gmail.com . Ако форума не приема вашата парола и сте сигурни че я въвеждате правилно, използвайте функцията "забравена парола", за да получите нова.

Календар 2021

Тениски, знамена, лепенки и др.
Потребителски аватар
vaches
Член на клуба!
Член на клуба!
Регистриран: чет апр 06, 2006 2:37 pm

Календар 2021

Мнение от vaches »

Добър вечер! Искам да споделя с вас работния вариант за календар 2021. Първо искам да кажа, че това е възможно изцяло заради клубарите от КМБ. Много съм благодарен на Бошнаков, който засне всяка една от снимките. Благодаря и на всеки един, който дойде безвъзмезно и за негова сметка, за да направим въпростните фотоси. Коклев и Койчо за зимната снимка, правена на пътя от Бузлуджа към Шипка. Панделиев и Янчев и тяхната снимка правена в полята до Капитан Андреево, като до там пътувахме в първия ден на блокадата на градовете. Лятото ходихме до Варна, като там снимахме москвичите на Румката, Морския, Боев и моя, понеже не се сетих за друг 412 в района. Специални благодарности на Даката за това, че ни подслони за вечерта. Есента малко подранихме със снимката, но се възползвахме от събора на Копринка, като въпреки това Брегов дойде специално за това от София, Явката също, благодарности на Недялко, който в последния момент попълни редиците до Кръстев в редицата на дефорсетата. Без вас нямаше да се случи тази моя идея. Огромно благодаря.
Ще има още известни корекции, но това е идеята, 4 сезона, 4 поколения на москвич. Моля за коментари.
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
fiat_125p
Член на клуба
Член на клуба
Регистриран: ср фев 15, 2006 12:49 am

Re: Календар 2021

Мнение от fiat_125p »

Много хубаво се е получило.Харесва ми,друго какво да кажа... :)
Потребителски аватар
MiG-23
Администратор
Администратор
Регистриран: чет юни 16, 2005 10:29 pm

Мнение от MiG-23 »

Страхотно е! И идеята и изпълнението, а за клубната организация ..... евала! Може би... казвам може би тъй като съм имунизиран от дизайн и вкус може да се пробва снимките да се разделят с бяла линия както ако забелязваш рамката на снимката качена тук във форума и може би почивните дни да се отделят в малко по друг цвят. Официалните празници и неработни дни мисля че вече са ясни за 2021
Потребителски аватар
mzeto
Член на клуба!
Член на клуба!
Регистриран: чет мар 15, 2007 3:00 pm

Мнение от mzeto »

Календара се е получил супер, поздравления! Ще очаквам темата за поръчките :D
БОЕВ
Член на клуба!
Член на клуба!
Регистриран: нед май 17, 2009 11:31 am

Мнение от БОЕВ »

Календара се е получил много добре! Адмирации за всички ,които всяка година отделят време, средства, нерви и т.н.! Очаквам темата за заявките! Поздрави!
Потребителски аватар
RRRbg
Член на клуба
Член на клуба
Регистриран: ср ное 12, 2008 1:48 am

Мнение от RRRbg »

Много добре се е получил! Поздравления и благодарности към участнецету в проекта!
Даже има и материали и виждам повод за размисли и за многолистов календар?
Потребителски аватар
vaches
Член на клуба!
Член на клуба!
Регистриран: чет апр 06, 2006 2:37 pm

Мнение от vaches »

Виждам невиждан интерес :D Ще се постарая в най-скоро време да нанесем необходимите промени по календара и да го давам за печат. Тези дни ще отскоча до печатницата за оферта. Искам да ги разпратя възможно най-рано в началото на декември месец, понеже после ми е страшна лудница и ми става доста напрегнато и с това да се занимавам. Поздрави!
Отговори