Календар 2020 г.

Тениски, знамена, лепенки и др.
БОЕВ
Член на клуба!
Член на клуба!

Re: Календар 2020 г.

Мнение от БОЕВ »

Щом има готов вариант, моето мнение е да се действа, защото времето не чака!
Аватар
RRRbg
Член на клуба
Член на клуба

Мнение от RRRbg »

Какъвто-такъв, няма нито време нито снимки за конкурс и дебати. Относно критиките на колеги за преобладаващия син цвят, може би от опасение да не би от ФК "Левски" да си потърсят авторски права /шегичка, разбира се/ :D , си мисля как ли би изглеждал ако годината се направи в друг цвят, червен или в цветовете на флага ни примерно? А също така виждам една досадна тревичка застанала пред обектива и леко засенчваща първия Москвич, това също би могло да се оправи с фотошоп, ако разбира се дизайнерът е съгласен..
Поздрави
Аватар
vaches
Член на клуба!
Член на клуба!

Мнение от vaches »

Да, в действителност синият цвят преобладава, принципно ги подредихме от тъмен към светъл нюанс. Днес ми изпратиха от печатницата малко обработен вариант на снимката. Иначе стръкчето трева е умишлено оставено. Догодина ще се мисли нещо друго, това е ясно. Например Саманта Фокс по цици на предния капак !razz!
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Аватар
Zarankov
Член на клуба
Член на клуба

Мнение от Zarankov »

Тази година в синьо, догодина в червено, ...бяло, но без Саманта Фокс(позавехна и тя).
Ако някой не му допада, нека даде вариант.
За тази година е малко късно да се дискотира за други варианти си мисля ,за да не стане като миналата година.
Благодарности към заелите се с тази задача..!
Аватар
rumen1955
Потребител
Потребител
Кара:: 408и

Мнение от rumen1955 »

Календарът е хубав. Ако може да го пуснете по рано ,за да има време да го раздадем на приятели. :)
Публикувай отговор