Календар 2019

Тениски, знамена, лепенки и др.
fiat_125p
Член на клуба
Член на клуба

Re: Календар 2019

Мнение от fiat_125p »

А пък аз предлагам календара да е от мааалко по-тънка хартия,за да са намачква по-добре и да не е гланциран,щото са лъзга,замазва са и нищо не става...  :D
fiat_125p
Член на клуба
Член на клуба

Мнение от fiat_125p »

Таз сутрин ходих и вече нямам зор...  :D
Та недей за едно руло да ходиш до еконта,да си гориш газта...  :D
А календар по принцип не ми трябва.За х.й ли ми е...Мисля вече да си купя кола.Писна ми от тоз изгнилия москвич...(аудиторията да не са чуди,че и нея да не я напъне от притеснение).....  :D  :D  :D
Аудитория,да сте живи и здрави и весели празници!!!  :D
Аватар
МОРСКИЯ
Член на клуба
Член на клуба

Мнение от МОРСКИЯ »

Жалко наистина за календара. Досега с напъни псувни и разправии се получаваше. Но тази година ... То като гледам няма никакъв интерес и посещаемост на форума като цяло, та какво остава за някакви начинания и проекти.  :( То дойде и време да се обсъжда и локацията за следващия събор ама тъй ако върви ... някакво отчаяние ме е обзело. А, щях да забравя,  Честита Нова Година на всички колеги.
Тези, които изковаха от мечовете си рала, сега орат за тези, които запазиха мечовете си.
fiat_125p
Член на клуба
Член на клуба

Мнение от fiat_125p »

Не го мисли толкова.Досега не сме останали без нито едно от двете.За мене е важно да се виждаме по съборите.Форума и календара не са ми толкова важни...Ако ги има-хубаво,ако ги няма-здраве да е.Карай си москвича всеки ден,както аз правя,а другото не е толкова важно.
Честита нова година на всички.  :D
Аватар
MiG-23
Администратор
Администратор

Мнение от MiG-23 »

[quote="МОРСКИЯ"]
Жалко наистина за календара. Досега с напъни псувни и разправии се получаваше. Но тази година ... То като гледам няма никакъв интерес и посещаемост на форума като цяло, та какво остава за някакви начинания и проекти.  :( То дойде и време да се обсъжда и локацията за следващия събор ама тъй ако върви ... някакво отчаяние ме е обзело. А, щях да забравя,  Честита Нова Година на всички колеги.
[/quote]

Локация както винаги няма да се обсъжда,  а ще се ходи където може, където ни посрещнат и където отидем предварително на място. Тази година има и избори за кметове и ще е малко проблематично къде ще ни приемат радушно баш преди тях така че предвиждам слаба културно-масова програма на събора. Календари някак си ще станат, а посещаемостта на форума зависи от темите и съдържанието. Ако съм можел календар отдавна да съм направил аз. По съборите само ядене, пиене и обикаляне, а като дойде време за календар и снимката трябва да отговаря на ред изисквания няма нищо. Не че нещо ама колко от нас "редовните членове" са се трогнали да напишат нещо различно от "ще има ли календар?" и "кога е събора?". Нещо някой пост за локално събиране да е пускал? От това че си разбираме и познаваме вече достатъчно добре и че решаваме всички проблеми по телефона по приятелски страда единствено форума и се вижда. Всеки се научи на лесното и шари у фейса ама то там на другия ден е заминало изпомежду целия спам. Не сме спрели да си правим копачите, много повече сме от преди, но тук никой нищо не пише. Много нови хора има - някой по места да им е обяснил за тоя форум? А форума благодарение на кмета на село Пачовци се поддържа и изглежда добре. Много сложен ли стана или над компютърната култура на нашите членове.... не знам. Не ми разбирай поста като критика към теб - просто ми даде повод да си насипя забележките към който чете. В крайна сметка ако ще и нулева година да е ама не ми се играе на "путканджия" (такъв дето все пУтканя тоя и ония да свършат нещо)
Москвич 2140 УЗАМ 3317 1.7
Аватар
Zarankov
Член на клуба
Член на клуба

Мнение от Zarankov »

Освен да закрием "Фейса" и по този начин да се вдигне нивото и на другите групи...
Това е плоска шега, но фейсбуук превърна нещата от живота като махленска кал попадаща по всеки който търси лесния път..
Честита нова година!
2140-1979
Аватар
МОРСКИЯ
Член на клуба
Член на клуба

Мнение от МОРСКИЯ »

Ето защо аз предлагам от догодина снимките за календар да бъдат вкарани в дневния ред на събора, както останалите неща. Като че ли прекалено много време отделяме на питейни дейности, от колкото на смислените неща (пардон, другите смислени неща) да не обидя закоравелите алкохолици пък сега. От нашия клуб има поне 3-ма човека, които разполагат с хубави "фносни" фотоапарти. Цялото това нещо с наместването, при добра организация не би отнело повече от 2 до 3 часа максимум. Така че, предлагам снимките за календари да бъдат вкарани като официално мероприятие, наред с автопохода, майсторско  и т.н. за да останат само ядовете по разпечатването. Кажете какво мислите ?
Тези, които изковаха от мечовете си рала, сега орат за тези, които запазиха мечовете си.
Аватар
Zarankov
Член на клуба
Член на клуба

Мнение от Zarankov »

[quote="МОРСКИЯ"]
Ето защо аз предлагам от догодина снимките за календар да бъдат вкарани в дневния ред на събора, както останалите неща. Като че ли прекалено много време отделяме на питейни дейности, от колкото на смислените неща (пардон, другите смислени неща) да не обидя закоравелите алкохолици пък сега. От нашия клуб има поне 3-ма човека, които разполагат с хубави "фносни" фотоапарти. Цялото това нещо с наместването, при добра организация не би отнело повече от 2 до 3 часа максимум. Така че, предлагам снимките за календари да бъдат вкарани като официално мероприятие, наред с автопохода, майсторско  и т.н. за да останат само ядовете по разпечатването. Кажете какво мислите ?
[/quote]
Добра идея. Не съм и предполагал, че  основния проблем  през всичките години е липсата на снимки, както се оказа и за така желания календар за 2019.
Последно промяна от Zarankov на Пет Яну 04, 2019 1:08 pm, променено общо 1 път.
2140-1979
Аватар
MiG-23
Администратор
Администратор

Мнение от MiG-23 »

Морски съгласен съм за снимките. И да огромен проблем е намирането на подходяща висококачествена снимка за календар. Някога ако си спомняте имахме дискусии тая ли да бъде оная ли... тая година зор е един вариант. Явно едно време е имало повече ентусиазъм в заснемането на съборите. Личи си и от темата със снимките...
fiat_125p
Член на клуба
Член на клуба

Мнение от fiat_125p »

Еми ръководството сяда на една маса и решава кои "коли" ще са на календара.Няма как всички да са,не всички имат вид и т.н.Избират по представителни автомобили,избират място,и в колона по един натам...Де го проблема?Началници имаме,фотографи имаме,лъскави москвичи имаме.
На кой му се занимава и на кой не,това е друг въпрос...  :D
Аватар
Zarankov
Член на клуба
Член на клуба

Мнение от Zarankov »

Важното е да има календар на клуб Москвич за 2019, дори и със снимка с по-ниско качество.
Клуб без календар.... е като звезда без "Пиар".
Ако има и други проблеми - да се казва докато има още смисъл за календар.
За съжеление в тази тема пишат няколко човека. И ако се съди по горното твърдение за ентосиазма за календара, то явно .....е безмислено да се борят, тези които са се захванали с календара.
Последно промяна от Zarankov на Пет Яну 04, 2019 7:06 pm, променено общо 1 път.
2140-1979
Аватар
МОРСКИЯ
Член на клуба
Член на клуба

Мнение от МОРСКИЯ »

[quote="Zarankov"]
Важното е да има календар на клуб Москвич за 2019, дори и със снимка с по-ниско качество.
Клуб без календар.... е като звезда без "Пиар".
Ако има и други проблеми - да се казва докато има още смисъл за календар.
За съжеление в тази тема пишат няколко човека. И ако се съди по горното твърдение за ентосиазма за календара, то явно .....е безмислено да се борят, тези които са се захванали с календара.
[/quote] За жалост нещата са коплексни. От една страна доста хора спряха да пишат защото по една или друга причина са си ликвидирали москвичите (защото са били работни коли за всекидневна употреба) и вече не ги интересува нищо. От друга страна (което е по-правдоподобно) всичко живо се прехвърли във фейсбук. Там като гледам си вървят обяви, раздумки, някои дори организационни работи. Дори има и много нови членове и симпатизанти които вобще не ползват форума. Да не говорим че има и такива дори които не знаят за съществуването му. Аз например си направих кух фейсбук профил само и единствено за да следя какво става с клубните дела. Форума - нищо , фейсбук групата - гърми.
Аватар
RRRbg
Член на клуба
Член на клуба

Мнение от RRRbg »

Аз също много съм "ЗА" да направим нещо като конкурс за най добра снимка за месеца или за сезона. Това е начина да се събере матРЕал за многолистов календар.
Незнам дали ще се намери достойна снимка за календар за тази година (май вече го отписахме), но дано за по-догодина да имаме база за многобистов, още повече май се пада нещо като юбилейна за клуба ни..

п.п.
Ако това със конкурса за снимките се получи, аз бих се заел с опита да се направи проект за многолистов за 2020г.
Поздрави
За рулем пизда, это не езда!
БОЕВ
Член на клуба!
Член на клуба!

Мнение от БОЕВ »

Разбрах ,че няма снимки от тази година, това ясно. А снимки от минала или по-минала година? Кое е по-добре, календар със снимка от някой събор, или без календар??
Най-важните неща в живота ,не са неща......
Аватар
MiG-23
Администратор
Администратор

Мнение от MiG-23 »

[quote="БОЕВ"]
Разбрах ,че няма снимки от тази година, това ясно. А снимки от минала или по-минала година? Кое е по-добре, календар със снимка от някой събор, или без календар??
[/quote]

Снимката ще е от стар събор с клубен Москвич - едно време се снимаше ....
Публикувай отговор