Календар 2019

Тениски, знамена, лепенки и др.
Аватар
RRRbg
Член на клуба
Член на клуба

Re: Календар 2019

Мнение от RRRbg »

[quote="MiG-23"]
Снимката ще е от стар събор с клубен Москвич - едно време се снимаше ....
[/quote]
Значи ли това, че има проект по който се работи? Миналия месец се намекна за нещо такова..
Ако е вярно защо никой не казва нищо? Ако има затруднения, които пречат на реализирането му и го бавят защо не се сподели, някой може пък да помогне..
За рулем пизда, это не езда!
Аватар
ianchev
Член на клуба
Член на клуба
Кара:: Москвич 407

Мнение от ianchev »

Мисля че снимките трябва да са случайни непренудени с висока резолюция и от клуба а не някоя нагласена фотосесия!
Казват, че кеф цена няма, не им вярвайте - има.
Аватар
MiG-23
Администратор
Администратор

Мнение от MiG-23 »

[quote="RRRbg"]
Значи ли това, че има проект по който се работи? Миналия месец се намекна за нещо такова..
Ако е вярно защо никой не казва нищо? Ако има затруднения, които пречат на реализирането му и го бавят защо не се сподели, някой може пък да помогне..
[/quote]

Работи се по проекта ш за това съм казал че календар ще има. Печатането после е лесно - ако не се справим знам че мога да разчитам на теб
Москвич 2140 УЗАМ 3317 1.7
човека с пикап
Потребител
Потребител

Мнение от човека с пикап »

Ей така , за да трупам мнения във форума , че са ми малко ... преди 3 дни си закупих един друг клубен календар (е30релоуд) , 12 листа - 15лв , но част от тази цена отива за организацията на националния събор на писта Дракон.

Бат Недялко, като вожд (най-добрия из между всички ни известни вождове :) ) , вярвам , че е стегнал редиците и календар ще има - какъвто - такъв , само дано да е цветен  ::)
По скоро , искам да предложа - 1 календар = 1лв. или два , ако себестойността надвишава този един лев. Мисля , че има за какво да помогнат тези пари , относно клубната дейност.

П.П. От сега се подготвям за снимка 2020 - виждам облак бял пушек , от буксуващи гуми и тук там зелени панели , бели панели , сини... и там каквито са цветовете на турбомосквичите. Ще стане маняшки календар , като този от 2015та ! :)
правя москвич , не защото е лесно , а защото е трудно !
fiat_125p
Член на клуба
Член на клуба

Мнение от fiat_125p »

Хубава идея,ама ще ореват орталъка,че не е москвич,не е "оригинално",и т.н.(виж темите за предишните календари). :D
Мани,не си слагай бела на главата...  :D
Или поне един дъждобран облечи,че ще те оплюят тежко...  :D
ben
Потребител
Потребител

Мнение от ben »

А па колегите са заложили на снимки с лошо качество
Болт забит с чук държи по-здраво от пирон завит с отвертка!!!
penata.kn
Член на клуба!
Член на клуба!

Мнение от penata.kn »

Щом нема МАТРЯЛ, помисли ли сте да издадеме вече издаван календар, колко  си спомнят календар 2009г. със Синия 412.  на Наско
Знанието, незнанието, две много скъпо струващи неща.
fiat_125p
Член на клуба
Член на клуба

Мнение от fiat_125p »

Как няма да го помня календар 2009,като ми е на стената в стаята... :D
Bravo six
Член на клуба
Член на клуба

Мнение от Bravo six »

[quote="човека с пикап"]
Ей така , за да трупам мнения във форума , че са ми малко ... преди 3 дни си закупих един друг клубен календар (е30релоуд) , 12 листа - 15лв , но част от тази цена отива за организацията на националния събор на писта Дракон.
...
[/quote]
Бако изработи един подобен вариант за наш календар /за което му благодаря/ - шестлистен, с модели на Москвичи, но не клубни коли - има в темата примерна страница за м. януари. Изпратих го на мой познат с печатница като цената за 100 бр. беше нещо около 14 лв. за бр. - гланцова хартия, формат А3, мастилено-струен печат. Консултирах с 10-тина активни членове на клуба и се стигна до заключението, че няма да има интерес към календар с подобна цена /проектът е готов и ако се вземе решение може да се изпълни за няколко дни/. Свързах се и с познат на брат ми от Русе, който също има печатница, да даде цена евентуално да си направим работен календар /извън София цените са по-ниски/ каза, че за 100 бр. цената ще е около 2,10 - 2,15 лв. може да ги изработи също в рамките на 2-3 дни, но отново вариантът не се хареса.
При повече бройки и в двата случая цената ще пада, като за първия вариант ми казаха, че при масилено-струен печат най-оптималната бройка е 1000. При дигитален печат цената ще падне доста, но някой да даде човек с подобни възможности за печат.
И така по темата се работи но единомислие трудно се намира. Нещо трябва да направим, годината си върви.
Поздрави!
п.п. моето лично мнение е, че не е ОК да ползваме модел на стар календар. Имали сме страхотни календари, но нека измислим нещо ново.
Последно промяна от Bravo six на Пет Яну 11, 2019 6:26 pm, променено общо 1 път.
Аватар
MiG-23
Администратор
Администратор

Мнение от MiG-23 »

И накрая благодарение на Радо RRRbg имаме готов проект за два дни:

[img width=640 height=456]http://media.snimka.bg/s1/6316/038875867.jpg[/img]

Очаквам тия дни цена и печатим около 1000+ бройки. Разпространението за сега ще се организира най-вероятно през габровски Еконт, а за градовете до които пътувам аз ще ги разнеса.

Зааявки тук във форума само в отделна тема като сме готови - който иска да се сърди ама е време народа да се научи какво е това форум и елементарно малко да се ограмоти как се пише вътре. Мярката се прилага защото обсъдихме нещо с Боев и мисля, че е нужна малко пресявка на множеството във фейсбук групата.
Последно промяна от MiG-23 на Нед Яну 13, 2019 8:35 pm, променено общо 1 път.
Москвич 2140 УЗАМ 3317 1.7
Аватар
Rumen
Член на клуба
Член на клуба

Мнение от Rumen »

Много скоро ще имаме календари за украса на гаражи и на стай за 2019 год.Поклон и уважение на хората нагърбили се с тази не лека задача.КАЛЕНДАРА Е СТРАХОТЕН. :) :) :)
emo66
Потребител
Потребител
Кара:: 2138
Обратна връзка:

Мнение от emo66 »

Благодаря на колегите, отделили от времето си и положили усилия да имаме поредния календар на клуба. Проектът ми харесва!
Аз като сравнително неактивен член, но активен потребител, съм в очакване на таблицата за поръчките. От сега мога да кажа, че в шампионското направление - Лудогорието ще поръчаме за поне 50-60 лева, като начало  ;)
Аватар
RRRbg
Член на клуба
Член на клуба

Мнение от RRRbg »

И така, колеги, вече макар и с малко закъснетие, си имаме и клубно календарче за 2019г.
Току що ги взехме от печатницата и започваме процедурата по разпращането им към феновете.
За по-голяма гъвкавост и експедитивност сме ги разделили, като част от календарите Вачес ще изпрати по Еконт, другата част от календарите са в мен и аз ще ги раздам лично на софиянци и околията, дали по отделно или ще се съберем на по питие, ще се реши в последствие.
Така че, всеки, който има заявени календари и се намира или преминава през столицата и иска да си ги получи по начина meet & greet /лично/, може да се свърже с мен на Л.С. или тел: 0877080402 -Радослав
Поздрави
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
За рулем пизда, это не езда!
Rino
Потребител
Потребител

Мнение от Rino »

Моите календари ги взех. Всичко точно, Благодаря.
Ако някой ти е казал нещо лошо за Москвич, от завист ще е. Тъй да знаеш!
Публикувай отговор