Календар 2017

Тениски, знамена, лепенки и др.
Аватар
RRRbg
Член на клуба
Член на клуба

Календар 2017

Мнение от RRRbg »

Предлагам, Колеги, да започваме вече да се "караме" по темата, че за първи път в нашата история да успеем да издадем поредното си клубно календарче преди Коледа  ;P

Поздрави!
За рулем пизда, это не езда!
Evgeni_turbocharger
Член на клуба
Член на клуба

Re: Календар 2017

Мнение от Evgeni_turbocharger »

Една от многото празни идеи : всеки да снима "автомобила" си в светлината в която той я харесва и някакъв "конкурс" после  ~ 
Има вълци в овчи кожи ,но повечето са овце във вълчи кожи ...
white_shark
Член на клуба
Член на клуба

Мнение от white_shark »

Аз имам малко свестни снимки от соц.събора :)
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
-Пичове т\'ва няк\'ва гонка ли е?...Гонка е! Ей ся ши му дам аз!
Аватар
МОРСКИЯ
Член на клуба
Член на клуба

Мнение от МОРСКИЯ »

Като цяло липсва всякакъв интерес по отношение на календара за 2017г.
Преди всичко без помощта на фотографите, или на хората с професионалната техника които направиха снимки през изминалата година не става, тъй като са нужни снимки с висока резолюция.
Аз както и миналата година си мисля че не е нужно непременно задължително всички автомобили да са само от нашия клуб. Ако се избере по една снимка от всички основни модели : 401 , 407, 408, 412, 2140, 2141.( пропускам някои модели които са на базата на изброените ) с кратки данни като описание за модела, ще бъде много хубаво и ще буди интерес у повече хора. А може и да се позиционират и две или най-много три големи снимки на които да присъстват ако е възможно всички модели. Някой спомена Миро ли беше , Георги ли беше .... че искал да има 1 или 2 снимки ама в едър план. Това също не е лошо като идея. Като цяло това са ми идеите с друго не мога да помогна. Не разбирам от тези неща.  Миналогодишния календар като идея и изпълнение беше супер.   
Тези, които изковаха от мечовете си рала, сега орат за тези, които запазиха мечовете си.
Аватар
MiG-23
Администратор
Администратор

Мнение от MiG-23 »

Интерес от даване на идеи като гледам има огромен. Като интерес за изпълнение няма никакъв традиционно - за сега поне.  :D
Москвич 2140 УЗАМ 3317 1.7
Аватар
МОРСКИЯ
Член на клуба
Член на клуба

Мнение от МОРСКИЯ »

Явно тази година за първи път от години, няма да имаме клубен календар. Изобщо много слаб интерес и присъствие като цяло във форума напоследък , а какво остава да говорим за дискусия и проект за календар.
Тези, които изковаха от мечовете си рала, сега орат за тези, които запазиха мечовете си.
Аватар
Zarankov
Член на клуба
Член на клуба

Мнение от Zarankov »

Сигурно има колеги, които творят!
Редно е всеки който дава идеи  в тази тема да има конкретно предложение с работен вариант!
Но за съжеление форума изостава от групите във "Фейса" като посещаемост, което не е на добре!
И трябва да се предприемат конкретни мерки от всеки който иска да има  сериозен клубен форум, а не само интересна страница във фейса!
Последно промяна от Zarankov на Сря Дек 07, 2016 7:56 pm, променено общо 1 път.
2140-1979
Moskvich3v1
Член на клуба
Член на клуба

Мнение от Moskvich3v1 »

Все още се уточнява коя точно снимка да се ползва, но все пак ето един работен вариант сглобен набързо:
[img width=800 height=530]http://store.picbg.net/pubpic/F2/F0/77d ... 06f2f0.jpg[/img]
Да не се обръща внимание на месеците(знам че са разхвърляни и на руски), сложени са просто за да се види подредбата.
:)
.ОО=w=ОО.   Москвич Рулит!
Аватар
RRRbg
Член на клуба
Член на клуба

Мнение от RRRbg »

Страхотно!
Имаме вече един работен проект, аз лично го намирам за красив и достоен за клубен календар!
Ако има други проекти /не идеи/ нека да бъдат споделени тук в темата, ако няма предлагам да гласуваме за този!
Нека да побързаме, че вече не остана...

Поздрави,
Последно промяна от RRRbg на Сря Дек 07, 2016 9:55 pm, променено общо 1 път.
За рулем пизда, это не езда!
Аватар
zagorkata
Потребител
Потребител

Мнение от zagorkata »

И на мен този вариянт много ми харесва.  <tu> <nod>
Който яде кебапчета - не пие хапчета!
Аватар
MiG-23
Администратор
Администратор

Мнение от MiG-23 »

Супер е.... предлагам да се е дооформи като за печат и напред да пускаме тема със заявки. Мераклии да го отпечатат?  :D
Москвич 2140 УЗАМ 3317 1.7
white_shark
Член на клуба
Член на клуба

Мнение от white_shark »

Нека обаче месеците са на български обаче и да не са тъй разбъркани :D
Няма ли други снимки да видим и други варианти? Няма ли начин да има повечко снимки като колаж...тоя модел с 4 коли е хубав ама се връщаме като че ли назад в годините спрямо последните 2-3 календара,където се имаше повече изобилие :)
-Пичове т\'ва няк\'ва гонка ли е?...Гонка е! Ей ся ши му дам аз!
ретро1971
Потребител
Потребител

Мнение от ретро1971 »

БРАВО ! На колегата , който сложи тези хубави осмачета . Направо съм запленен от календара. Мисля че е фантастичен ( не ме разбирайте погрешно , и другите Москвичи са хубави , но 408 са ми слабост ). Ако това е предложението , Аз съм с двете ръце -ЗА  Моля напишете кога трябва да се дадат заявки . Поздрави на всички почитатели на марката МОСКВИЧ
Последно промяна от ретро1971 на Съб Дек 10, 2016 5:20 pm, променено общо 1 път.
d_stoi4ev
Потребител
Потребител

Мнение от d_stoi4ev »

Къде да пишем за заявки ?
Бошнаков
Член на клуба
Член на клуба

Мнение от Бошнаков »

Колкото по-малко снимки и по-малко москвичи на тях по-добре. Един от най-изчистените и хубави календари беше с машината на Коклев. Не знам дали не беше и черно-бяла дори.
Ретро фен 8-)
Публикувай отговор