Календар 2015г

Тениски, знамена, лепенки и др.
Аватар
KOKLEV
Член на клуба
Член на клуба

Re: Календар 2015г

Мнение от KOKLEV »

Ей....ще се изпокарате с тия календари и това си е...
Недейте така....
Нормално е един да харесва едно,друг-друго,трети-трето!
Но от друга страна трябва да се правят и компромиси!
Какво толкова има!
Поздрави на всички!
<alko>
Moskvich3v1
Член на клуба
Член на клуба

Мнение от Moskvich3v1 »

[quote=""Бошнаков""]
P.S. Тенекии всеки може да боядиса да изглежда добре автентичната му скрап, не всеки може да накара мотора му да върви повече обаче - тая работа не става с лъскане на капака на клапаните.
[/quote]
Понеже ме визира в поста си искам да те питам да не мислиш, че е лесно да се полира капака на клапаните?
Като полираш твоя тогава ще разбереш колко е "лесно"....
И да и мотора си ще направя да върви повече съвсем скоро.
Както аз уважавам труда на всеки направил нещо по колата си, мисля че е редно и моя труд да бъде уважен(не със снимка в календара!) ,а дори просто със едно браво.  :)
Последно промяна от Moskvich3v1 на Сря Дек 10, 2014 12:04 am, променено общо 1 път.
.ОО=w=ОО.   Москвич Рулит!
Аватар
П*Г* 3451
Глобален модератор
Глобален модератор

Мнение от П*Г* 3451 »

Извадете си ги и ги премерете... <t>
Компромиси не правиме никакви, рушвети приемаме всякакви!
БОЕВ
Член на клуба!
Член на клуба!

Мнение от БОЕВ »

Напълно съм съгласен с мнението на Бошнаков, който не харесва календара , просто няма да си го поръча! Вече четири страници изписани с какви ли не мнения и предложения! ВАЧЕС, прави списъка, всеки да си поръчва и действай както до сега. Който поръча ,поръча, който не, не!! <alko>
Най-важните неща в живота ,не са неща......
Бошнаков
Член на клуба
Член на клуба

Мнение от Бошнаков »

Говорех по принцип, никога не съм имал идеята да засягам когото и да било. Тук всеки си прави по машината каквото му е на душата и е нормално човек с други идеи да не го оцени на практика. Затова се обръща по-малко внимание на хорското мнение.

Изобщо не се впрягам че моята 'кола' щяла или не да е в календара, имам си достатъчно снимки на компа. Дразня се когато се омаловажава труда на хората, това че сме ходили да ги караме 4те коли да ги подреждаме, аз да се дупя да снимам 100 снимки, после да прехвърляме гигабайти и тем подобни и накрая защо?

И аз щях да си правя едно време календар мой и като ми казаха цената 14лв за единични бройки до там беше работата. Тука се разправяте за стотинки а го получавате наготово. Действително ми харесва единичната снимка по-горе но наистина ще иска повечко Мпиксели за да стане както трябва.

[quote=""МОРСКИЯ""]
Ще ти отговоря защо преди години, а и сега никой не иска да гледа тунинги на календара. Защото не са красиви това е.
[/quote]
Не разбрах какво красиво виждаш в един москвич по принцип?
Последно промяна от Бошнаков на Сря Дек 10, 2014 3:36 pm, променено общо 1 път.
Ретро фен 8-)
Аватар
милен борисов
Член на клуба
Член на клуба

Мнение от милен борисов »

Покрай събори и календари винаги има дразги, иначе няма да сме ние! 1 календар за мен, без значение какъв и кой го прави.
Жена в колата е като звезда в небето! .................... Ти я виждаш, но тя теб не!
Kolumbieca_21412
Потребител
Потребител

Мнение от Kolumbieca_21412 »

Искам 10 броя от календата на  Вачеса! Харесва ми. Трябва да е нещо различно от последните 4-5 години!  <alko>
Аватар
vaches
Член на клуба!
Член на клуба!

Мнение от vaches »

Да кажа само, че за времето което си пишем разни сладки приказки, можеше да съберем заявка и да дам да се печатат календарите, за да ги изпратя преди празниците. Офертата от печатницата тази година е още по-добра - за 800бр-250лв, 900-270, 1000-285, което идва под 30ст за брой! Не искам аз да казвам това ще е календара, искам да знам, недоволните ще са само 3-ма 4-ма...Колеги ме питат откъде могат да си го вземат, искам да знам какво да им отговарям.

В последните години малко сме се разглезили всичко да идва на тепсия готово, било то за събор, било то за календар. Доста хора не си спомнят времето когато имахме за първи път календар, не ни бъркаше какво има на него и колко пари беше! Според мен е малко несериозно да говорим за календара като ПР на клуба, при положение, че календара се прави главно заради нас самите! И при положение, че всеки иска да седне да се позови на бързите москвичи на събора и после слиза от тях със завидна усмивка на лицето, мисля че е повече от редно да се уважи и техния труд и старание.

Какво виждате всяка година искам да има различни коли, да не се повтарят. При положение, че сме останали една шепа народ, нещо такова да ни разделя е доста несериозно! Надявам се, че не сме влезнали в някаква си наша матрица и всичко ново да се посреща с недоверие и неразбиране. Всеки подхожда по индивидуален начин към москвича си, нека тази година да е подхода на тези 4-ма колеги, вложили не малко пари и труд в това което обичат. И със сигурност има много какво да се разкаже за всеки един от тях на случайни хора,които също да цъкат с език...
Последно промяна от vaches на Чет Дек 11, 2014 9:21 pm, променено общо 1 път.
Аватар
RRRbg
Член на клуба
Член на клуба

Мнение от RRRbg »

Изеинявайте, колега, вачес, че възразих, не знаех,че го правите "за вас самите" ..трябваше с това да започнете в началото и нямаше да ви се бъркам....
За рулем пизда, это не езда!
Аватар
pacho
Администратор
Администратор
Кара:: 2335 (Служебен)
Обратна връзка:

Мнение от pacho »

[quote=""RRRbg""]
Изеинявайте, колега, вачес, че възразих, не знаех,че го правите "за вас самите" ..трябваше с това да започнете в началото и нямаше да ви се бъркам....
[/quote]

Защо някой хора имат неустоимата нужда да се заяждат! За нас се има предвид хората от куба и това че не се прави календар за хора които някога са имали такъв автомобил и да цъкат като го видят или им се подари.
Последно промяна от pacho на Чет Дек 11, 2014 11:55 pm, променено общо 1 път.
Москвича трябва да се гали нежно с ЧУК!
Аватар
RRRbg
Член на клуба
Член на клуба

Мнение от RRRbg »

Продължавм с извиненията! Искрено се извинявам и на колегата Пачо!!
Но винаги ще  милея за марката МОСКВИЧ!!!
Благодаря!
За рулем пизда, это не езда!
stancho
Потребител
Потребител

Мнение от stancho »

И зa мен 5 броя <alko>
MoherA
Потребител
Потребител

Мнение от MoherA »

И аз ще искам 10 броя
Аватар
pacho
Администратор
Администратор
Кара:: 2335 (Служебен)
Обратна връзка:

Мнение от pacho »

[quote=""MoherA""]
И аз ще искам 10 броя
[/quote]

Колегите които са заявили тук бройки моля да си напишат заявката в другата тема която е само за това: http://www.moskvich-bg.org/forum/http:/ ... ic.php?t=7

А за колегите които не искат този календар предлагам ако искате да направите друг вариант и ще направим още една тема за заявки, може да попитаме и за печат ако желаете.
Москвича трябва да се гали нежно с ЧУК!
azlk20101981
Член на клуба
Член на клуба
Кара:: 2140

Мнение от azlk20101981 »

Пачо , не съ занимавай повече с тая тема ми направо я заключвай , че ми омръзна  <fire>сяка година някой да мрънка <idiot>  Който не му аресва да не заръчва ами да фане да си направи по убав и да си го разпечата и да му се радва. Браво на Вачеса за направията аз си заръчах вече за 10лв. Точка. <alko>
Последно промяна от azlk20101981 на Съб Дек 13, 2014 6:55 am, променено общо 1 път.
Веднъж купиш ли си за втори път москвич, то вече е състояние на духа
Публикувай отговор