Национален събор 2022 10-12.06.2022г. с. Хасковски Минерални Бани

Събори, срещи, информация и снимки свързани с тях.
Аватар
МОРСКИЯ
Член на клуба
Член на клуба

Национален събор 2022 10-12.06.2022г. с. Хасковски Минерални Бани

Мнение от МОРСКИЯ »

Здравейте на всички! С радост искам да ви съобщя, че събор тази година ЩЕ ИМА!
След многократно проучване, уговорки и огледи на място, имаме оферта и договорка за провеждане на тазгодишния национален събор. Имаме съгласие от страна на ръководството на хотел "Божур" в с. Хасковски минерални бани. Мястото е живописно, много китно и спокойно. По долу ще ви постна и линк на хотела, където можете да разгледате всичко и да се запознаете по добре. Има достатъчно място за всички автомобили, без да се създават неудобства. Идеята е да бъде организиран и авто-поход както повелява и традицията до близкия град Хасково.
Искам да направя и едно много важно уточнение, че тази година условията ще бъдат по различни от досегашните национални събори. ШАТРИ НЯМА ДА ИМА.
Хотела разполага с достатъчно голям ресторант с външна и вътрешна част.
Зная, че всеки от вас предпочита да е на открито и да си разпъне шатра, но да се открие и уреди всико това започва да се превръща в мисия невъзможна, с оглед на това, че хорта както, и автомобилите започват да стават твърде много за да може да се намери подходящо място. Освен това рискуваме да се стигне до нови скандали и неуредици.
Ще ви изредя набързо предимствата на тази схема, която сме планирали:
1. Цените в хотела, който е държавен и представлява балнеоложка станция са почти от времето на соца ( супа - 2лв. ; салата - 4.50 лв.)
2. Всеки от вас ще си спести много усилия и време в шетане ( разпъване, палене на барбекюта, миене, печене и чистене ... и т.н. )
3. Всеки от вас ще може да се освободи от много обемист и нелек багаж ( шатри, столове, маси, барбекюта, газови бутилки ..... и куп други неща)
Имаме обещание от ръководството на хотела че в ресторанта всеки свободно ще може да си внася алкохол, ядки и мезета. Пушачите няма да имат проблеми и ще им е позволено пушенето, тъй като аспирацията е отлична, освен това, както споменах всички врати ще са отворени лятото.
Има и варианти да бъдат задоволени почти всякакви изисквания на всеки от вас ако предпочита да отседне на друго място а да изпозва ресторанта.
Вариантите за изграждане на нашата импровизирана сцена са както навън, така и вътре ( това ще бъде уточнено с Пачо )

Това, което ви пиша сега е все още сурова информация, след сряда ще получа мейл с точната конкретна информация с цени, схема със стаи и легла за настаняване.
На първо време цената на пакет за човек ще бъде в рамките от 50 до 55 лв. Това включва нощувка, закуска и вечеря с примерно меню.
За нас също така ще бъде и на разположение басейна, който е с минерална гореща вода БЕЗПЛАТНО.
На първо време това е което се сещам ....
Благодаря на колегата Иван Боев с който днес пътувахме цял ден от Варна до Хасковски минерални бани.
Очаквайте точна и изчерпателна информация, както и тема със записване след сряда, когато получа мейла.
Ето и линк към сайта на хотела : https://hotel-bojur-mineralni-bani.hotelmix.bg/

За контакти можете да се свързвате с мен както и с Иван Боев

0885 837971 - Веселин Тасев ( МОРСКИЯ)
0898 877519 - Иван Боев
welislaw
Потребител
Потребител
Кара:: 2138-2140 карах до 1998

Re: Национален събор 2022 10-12.06.2022г. с. Хасковски Минерални Бани

Мнение от welislaw »

...от сега се записвам...две нощувки...Велислав
Аватар
MiG-23
Администратор
Администратор

Мнение от MiG-23 »

За едно нощувка може ли? Цялата база за нас ли ще бъде? Опция за нощувка и свободна консумация?
Аватар
МОРСКИЯ
Член на клуба
Член на клуба

Мнение от МОРСКИЯ »

Здравейте на всички! Както обещах, ви пускам цялата изчерпателна информация за предстоящото мероприятие.
Относно настаняването, хотела разполага с :
2 Апартамента
5 студиа
28 двойни стаи
10 тройни стаи

Цената за един човек е примерно за целия престой (цялото мероприятие от петък до неделя ) - 110 лв, Като това включва:
- вечеря на 10.06.2022г.
- нощувка на 10.06.2022г.
- закуска на 11.06.2022г.
- вечеря на 11.06.2022г.
- нощувка на 11.06.2022г.
- закуска на 12.06.2022г.
- туристически данък
- туристичеса зстрахка
- безжичен интернет
- вътрешен минерален басейн

Тези от вас, които жлелаят да пристигнат още в четвъртък 09.06.2022г., заплащат цена за нощувка – 28 лв. на човек.
За тези, които желаят да вземат и децата си предлагам следната информация.
- Деца до 3 години не се регистрират (безплатно нощуват)
- Деца между 3 и 7 години заплащат туристически данък и застраховка в размер на 2,73 лв. на ден за дете
- Деца над 7 години се настаняват на нощувка – 19 лв. на основно легло на ден на дете
- Деца над 7 години настанени на допълнително легло заплащат – 15лв на ден на дете
- Деца над 16 години заплащат 28лв. нощув на ден н дете
Децата, поради малката им бройка ще бъдат на свободна консумация в ресторанта

Предлагам примерното меню за целия престой:
10.06.2022г.
Вечеря
- Мин. Вода 500 мл. – 1бр.
- Шопска салата
- Свинска вратна паржола с гъбен сос, гарнирана с хавайски микс
- Крем карамел
- Хляб филия – 2бр.
11.06.2022г.
Закуска
- Чай
- Кашкавал - 50 гр.
- Пушено свинско филе - 50 гр.
- Масло пакетче – 1 бр.
- Маслини – 50 гр.
- Конфитюр пакетче – 1 бр
- Хляб филия – 2 бр.
11.06.2022г.
Вечеря
- Гръцка салата
- Пилешка пържола по женевски
- Домашна бисквитена торта
- Хляб флия – 2бр.
12.06.2022г.
Закуска
- Чай
- Масло пакетче – 1 бр.
- Мед пакетче – 1бр.
- Сирене – 50гр.
- Шунка - 50 гр.
- Варено яйце
- Хляб флия – 2бр.

Това е примерно меню, което може да търпи корекции, ако не се удобрява от широк кръг от хора. За да се възползваме от посочените цени за нощувка, трябва да имаме консумация. Поради голямата група, която представляваме от ресторанта не са в състояние да осигурят свободна консумация и ще трябва да се придържаме към обявеното меню, като в краен случай може да бъде направена замяна според предпочитанията (ако някой е веган или алергичен примерно)
Ако все пак някой не желае да се включи в куверта за вечеря и предпочита само нощувка и закуска за времето на мероприятието, заплаща нощувката на нормална цена – 44лв. на човек.
Ресторанта ще започне работа от 17:30ч. и заради нашата група ще работи на удължено работно време до – около 12:30ч. а лоби бара до 01:00ч.
Разрешено е внасянето на наш алкохол в ресторанта, както ядки и мезета.
Пушенето също е разрешено като компромис за нашата гурпа
Ако нещо все пак съм пропуснал ще допълвам своевременно.
Ще пусна и отделна тема със записване, като в случай че до началото на месец май нямаме достатъчно записани и слаб интерес …. За съжаление събор тази година нама да има.
fiat_125p
Член на клуба
Член на клуба

Мнение от fiat_125p »

Там съм 99%...
Да се видим,да раздам де що останаха москвичови части и да си разходя кадета. 😁
Аватар
Nasko-Kan4ok
Потребител
Потребител

Мнение от Nasko-Kan4ok »

МОРСКИЯ написа: 20 Апр 2022 21:26 Здравейте на всички! Както обещах, ви пускам цялата изчерпателна информация за предстоящото мероприятие.
Относно настаняването, хотела разполага с :
2 Апартамента
5 студиа
28 двойни стаи
10 тройни стаи

Цената за един човек е примерно за целия престой (цялото мероприятие от петък до неделя ) - 110 лв, Като това включва:
- вечеря на 10.06.2022г.
- нощувка на 10.06.2022г.
- закуска на 11.06.2022г.
- вечеря на 11.06.2022г.
- нощувка на 11.06.2022г.
- закуска на 12.06.2022г.
- туристически данък
- туристичеса зстрахка
- безжичен интернет
- вътрешен минерален басейн

Тези от вас, които жлелаят да пристигнат още в четвъртък 09.06.2022г., заплащат цена за нощувка – 28 лв. на човек.
За тези, които желаят да вземат и децата си предлагам следната информация.
- Деца до 3 години не се регистрират (безплатно нощуват)
- Деца между 3 и 7 години заплащат туристически данък и застраховка в размер на 2,73 лв. на ден за дете
- Деца над 7 години се настаняват на нощувка – 19 лв. на основно легло на ден на дете
- Деца над 7 години настанени на допълнително легло заплащат – 15лв на ден на дете
- Деца над 16 години заплащат 28лв. нощув на ден н дете
Децата, поради малката им бройка ще бъдат на свободна консумация в ресторанта

Предлагам примерното меню за целия престой:
10.06.2022г.
Вечеря
- Шопска салата
- Свинска вратна паржола с гъбен сос, гарнирана с хавайски микс
- Крем карамел
- Хляб филия – 2бр.
11.06.2022г.
Закуска
- Чай
- Кашкавал - 50 гр.
- Пушено свинско филе - 50 гр.
- Масло пакетче – 1 бр.
- Маслини – 50 гр.
- Конфитюр пакетче – 1 бр
- Хляб филия – 2 бр.
11.06.2022г.
Вечеря
- Гръцка салата
- Пилешка пържола по женевски
- Домашна бисквитена торта
- Хляб флия – 2бр.
12.06.2022г.
Закуска
- Чай
- Масло пакетче – 1 бр.
- Мед пакетче – 1бр.
- Сирене – 50гр.
- Шунка - 50 гр.
- Варено яйце
- Хляб флия – 2бр.

Това е примерно меню, което може да търпи корекции, ако не се удобрява от широк кръг от хора. За да се възползваме от посочените цени за нощувка, трябва да имаме консумация. Поради голямата група, която представляваме от ресторанта не са в състояние да осигурят свободна консумация и ще трябва да се придържаме към обявеното меню, като в краен случай може да бъде направена замяна според предпочитанията (ако някой е веган или алергичен примерно)
Ако все пак някой не желае да се включи в куверта за вечеря и предпочита само нощувка и закуска за времето на мероприятието, заплаща нощувката на нормална цена – 44лв. на човек.
Ресторанта ще започне работа от 17:30ч. и заради нашата група ще работи на удължено работно време до – около 12:30ч. а лоби бара до 01:00ч.
Разрешено е внасянето на наш алкохол в ресторанта, както ядки и мезета.
Пушенето също е разрешено като компромис за нашата гурпа
Ако нещо все пак съм пропуснал ще допълвам своевременно.
Ще пусна и отделна тема със записване, като в случай че до началото на месец май нямаме достатъчно записани и слаб интерес …. За съжаление събор тази година нама да има.
Здравейте и Христос Воскресе!
Само да попитам.
Когато има вариант за плащане на нощувка на човек 28 лв, защо трябва да плащам 55 лв за нощувка?
Цена от 44 лв на човек какво включва?
Ако имам право на избор, бих желал закуската да остане, вместо безжичен интернет и вътрешен басейн, да ми предоставят лечебен масаж на гръб. А вечерята да е по мой избор.

Кога е крайния срок за записване?
Поздрави :-)
Аватар
МОРСКИЯ
Член на клуба
Член на клуба

Мнение от МОРСКИЯ »

- Нощувката от 28 лв. на човек включва и закуска. Това е преференциялна цена от която можем да се възползваме САМО ако имаме консумация в ресторанта, както надлежно съм описал. Ако се откажем от консумация в ресторанта няма да я има и тази цена. Нормалната цена за нощувка е 44лв.
- 55 лв. на човек е пакетната цена на човек за един ден като включва /нощувка, закуска, вечеря и като бонус басейна с минерална вода/
Да уточня че това не е плувен басейн, а лечебен. Малък е по размери и е предназначен да се киснеш в него а не да плуваш. Особенно внимание обръщам че в балнеолечебната част на хотела, а и не само там разбира се, да се въздържаме от хулигански прояви и да спазваме реда! Моля ви !
Разберете, това би опорочило целия събор!
Зависи от всички нас да си прекараме добре и да останем с едни приятни емоции от преживяното.
- Краен срок за записване за сега няма, както виждате има още свободни стаи. Който желае е добре дошъл.
Аватар
rumen1955
Потребител
Потребител
Кара:: 408и

Мнение от rumen1955 »

имам неотложен ангажимент затова освобождавам една двойна стая.
Аватар
Nasko-Kan4ok
Потребител
Потребител

Мнение от Nasko-Kan4ok »

МОРСКИЯ написа: 26 Апр 2022 16:36 - ако имаме консумация в ресторанта... Нормалната цена за нощувка е 44лв.

Да уточня че това не е плувен басейн, а лечебен.
Разберете, това би опорочило целия събор!
Който желае е добре дошъл.
Добра вечер, ще си позволя да редактирам постът Ви, за да уточня някои въпроси. Благодаря за разбирането.

Въпроси:
1. Може ли, който не е гост на хотела да ползва ресторанта и да се храни, както и при официалната част?
2. Държа да отбележа, че не съм плувец и не държа басейна да е с олимпийски размери. Затова си държа на лечебния масаж на гръб и шия. Участник от събора, като не е гост на хотела, може ли да се възползва от масажните процедури?
3. Миналата година станаха едни патардии, за които не искам се сещам, даже ми стана малко неудобно, че имаше караници и викания. Надявам се тази година да се получи нещо на равнище :-)
4. Ще се радвам да съм добре дошъл. Не съм истински Москвичист, но съм голям фен на марката и на събитията около тази марка.

п.п. Ще има ли номерация на участниците?
Ако има бих желал да запазя ако е свободен №98, както ми беше от миналата година.
Благодаря за разбирането, поздрави :-)
Аватар
МОРСКИЯ
Член на клуба
Член на клуба

Мнение от МОРСКИЯ »

1. Може, трябва да си заплати вечерята на рецепция
2. Може, но трябва да заплати за това на стандартна цена
3. И аз искрено се надявам, но това зависи от всеки един от нас.
4. Абсолютно всеки е добре дошъл!
Ще има всичко, номера, програма .... просто малко по късно, все пак на този етап съм почти сам в организацията на всичко.
Ако има въпроси обаждайте се на посочения телефон да не разводняваме прекалено темата.
Аватар
ianchev
Член на клуба
Член на клуба
Кара:: Москвич 407

Мнение от ianchev »

Хотела е добър.
Прикачени файлове
IMG_20220505_105119.jpg
Аватар
московчанин2140
Глобален модератор
Глобален модератор

Мнение от московчанин2140 »

Една двойна стая, две нощувки.
Поздрави!
Бако.
Аватар
МОРСКИЯ
Член на клуба
Член на клуба

Мнение от МОРСКИЯ »

Дами и господа, да ви информирам че капарото към хотела е внесено и всичко е уредено, за което благодаря на всички, които ми съдействаха това да се случи лесно и без проблеми. Изпратил съм също така официално писмо преди 3 дни до община Хасково във връзка със събора. Очаквам може би в понеделник да ми се обадят за уточняване на подробностите. Стикерите са готови и остава да ги пусна за печат но ще го направя накрая да може да стане наведнъж. След като уточня детайлите и имам официално потвърждение от страна на общината, ще публикувам и програмата за събора.
За сега уж всичко върви по план, дай Боже всичко да е наред.
Поздрави на всички и се гответе 🙂
Артур
Потребител
Потребител
Кара:: 21412

Мнение от Артур »

Здравейте искам да се свържа с организатора за записване в хотела аз вече си заявих номер благодаря Артур Киров 0894714633.
Аватар
MiG-23
Администратор
Администратор

Мнение от MiG-23 »

10 тина дни има до събора - програмата ясна ли е?
Публикувай отговор