Национален събор 2021 25-27.06.2021 к-с Люляци

Събори, срещи, информация и снимки свързани с тях.
Аватар
MiG-23
Администратор
Администратор

Национален събор 2021 25-27.06.2021 к-с Люляци

Мнение от MiG-23 »

Пролет пукна - ние не и е време да обявим че и тази година екип от дейци на просветата и културата се заеха да организират Събор 2021.

Избраните дати са 25,26 и 27.06. Мястото е Хотелски комплекс "Люляци" край Габрово.
https://lyulyatsi-gabrovo.com/index.php?lang=bg
Легловата база е 130 места и е изцяло запазена за нас. Хотела е 3 звезди със нормални съвременни удобства. Цената на нощувка която сме договорили е 30 лв на легло , но повече информация по-късно тези дни в темата.

Така че запазвайте си датите за събитието - културно масовия план с поход, майсторско и т.н. също вече е договорен, така че въпреки шантавия старт на годината се надявам да се съберем в нормални условия още повече хора от миналата година.

Дерзайте!
fiat_125p
Член на клуба
Член на клуба

Re: Национален събор 2021 25-27.06.2021 к-с Люляци

Мнение от fiat_125p »

Не остана...Там съм естествено. :D
Най-вероятно ще съм с кола тази година,не с москвич.Но ще дойда. 8-)
Понеже един човек ме пита с какво ще дойда...загрижил се и той.Пита,ама няма да дойде да ме вземе от дома... :D Та ако не беше две глави над мене,щях да му кажа как се прави снежен човек,ама айде... :oops: :D
Ще се видим на събора.Това е важното. :D :D :D :D :D
medun21412
Потребител
Потребител
Кара:: 21412

Re: Национален събор 2021 25-27.06.2021 к-с Люляци

Мнение от medun21412 »

Здравейте Москвичисти.

Балнео хотелски комплекс Люляци е разположен на 15 км от центъра на град Габрово. По категоризация е 3 звезди, с ресторант и балнео комплекс. Балнео комплекса ще е досттъпен при доплащане, договорени са преференциални цени за нас, премахващи от пакета балнео и спа услугите.

Според изследвания от миналия век, там е най-чистия въздух в цяла България. Разположен до с.Врабците, достъпа е по асфалтов път в задоволително състояние, предвид отдалечеността от града. Легловата база е около 130 души, с възможност за настаняване на семейства с малки деца на разтегателни фотьойли за целта. Стаите са с по 2 единични или 1 двойно (тип спалня ) легла. Всяка стая е със самостоятелен санитарен възел ( баня и тоалетна ). Налични са и 4 апартамента. В тях с предимство се настаняват семейства с деца. Заплащането ще става на рецепцията на хотела, КМБ се нагърбва със създаването на списък и организацията на совободни/заети стаи. Имам уверението, че във всяка стая има и хладилник и телевизор, но смятам да не е скука за да гледаме телевизия. Програмата все още се избистря и организира. Подгответе се за автопоход с над 70 км. обща дължина, майсторско шофиране извън хотелския комплекс, така че се запасете с малко повече гориво.
Хотелксия комплекс разполага с голяма тераса с барбекю, парк с асфалтови алеи и пейки, детски катерушки и пързалки на открито и беседка. Басейна няма да е достъпен от съображения за сигурност.
ЗАБРАНЯВА СЕ паленето на огън и сечта на дървета в парка около хотела. Пиянско търкаляне, палатки в парка също се забраняват.
Тревните площи се поддържат и имат за цел да служат за отдих на боледуващите болни, използващи хотела за лечебни цели.
Ресторанта на хотела разполага със закуска блок маса, обедно съкратено меню и разширено меню за вечера. В цените, които ще се обавят на по-късен етап се включва закуска за всички. Менюто за обяд и вечера са по желание. Капацитета на ресторанта е 150 души.ИМА И БИРА!!! Освен с ресторант, разполагаме и с голямо барбекю, зидано и голямо подвижно, предоставени от хотела. Не е желателно, не е и нужно да се носят барбекюта от всички.
ЗАБРАНЯВА СЕ паленето на барбекюта, скари освен предварително обособената част от терасата на хотела.
Хотела разполага с кафене/барче отделно от ресторанта. До залата на ресторанта са разположени билярд, джага и тенис на маса, които ако слушаме бихме могли да ползваме.
ЗАБРАНЯВА СЕ демонстративното каране, палене на гуми, понички, дрифт и други в околността на хотела ( около хотела има собсвен път и 2 паркинга).
ЗАБРАНЯВА СЕ влизането с Москвичи и автомобили в алеите на парка на хотела.

С 2 думи, трябва да сме възпитани, културни без да ни пречи на купона. Целия хотел се блокира за нас за датите 25.06 - 27. 06. Напускаме на 27.06 стаите на хотела както си му е реда. Ще бъдат изложени цени, менюта и т.н. Направени са и примерни снимки на стаите. Молете се коронакризата да е позатихнала до датите на събора, за да прекараме един страхотен Москвич-уйкенд, наречен Събор на Клуб Москвич България. Ако някой има допълнителни въпроси относно хотела, може да ми звъни на 0893 69 77 66, отговарям на БАЙ МЕДУН. НЕ СЪМ туроператор на процент, само да кажа. Резервациите на легла ще стават тук, във форума, предполагам в отделна тема.
Публикувай отговор