Събор 2020 - мнения, забележки, препоръки

Събори, срещи, информация и снимки свързани с тях.
Аватар
MiG-23
Администратор
Администратор

Събор 2020 - мнения, забележки, препоръки

Мнение от MiG-23 »

Надявам се всички да са се прибрали вече с възможно най-малко перипетии. Организаторите ще ви бъдем много благодарин ако изкажете вашето мнение тук в тази тема, впечатления препоръки и т.н. Целта е догодина да се съберем още повече конструкции и да прекараме още по-весело. Аз мисля да се изкажа по към края на дискусията...
Аватар
П*Г* 3451
Глобален модератор
Глобален модератор

Re: Събор 2020 - мнения, забележки, препоръки

Мнение от П*Г* 3451 »

Нашата партия е взела най-решителни мерки!!! Чуден събор, нямаше дъжд, но имаше студ. Хареса ми, че има адски много хора които не познавам, което значи, че малко или много клуба се развива, но не и клубното дело... Отново организацията на цялото мероприятие падна върху няколко души които за поредна година не разбраха много от това какво е то събор, защото трябваше да се опитват да направят всичко да се хареса на всеки. Уви не стана, миндили нямаше... Въпреки препоръката да се консумира бира от хладилника в "Пазачница" за да може с това да си платим използването на условията които не бяха никак лоши (Шатра, маси, столове, осветление и т.н.) повечето клубари знайни и незнайни решиха да си консумират двулитровките от магазините и дори да ходят да презареждат. По отношение на похода имаше доста неща които не се случиха както трябва и може би на следващия събор трябва да се опитаме да разясним на доста членове на клуба които участвУват в същия този поход какво представлява движението в колона и какво се получава когато решим да караме с 30 в средата на колоната и къде отива тя... Много нови и много запазени копачи, както и много нови мераклии в тях които надявам се да продължат да идват и за напред.
П.П. Оставка и изгнание до следващия събор на старата и на новата и на всички видове власти!!!
Аватар
Azzaro
Потребител
Потребител
Кара:: 2140

Мнение от Azzaro »

Всичко беше точно и готино, най вече тържествено-хумористичната част по награждаването.
Благодаря на организаторите и домакините.
bgMoskvich
Потребител
Потребител

Мнение от bgMoskvich »

Няколко снимки снимани през стъкло.
Прикачени файлове
IMG_20200919_122820.jpg
IMG_20200919_155147.jpg
IMG_20200920_092453.jpg
bgMoskvich
Потребител
Потребител

Мнение от bgMoskvich »

За съжаление ги хванах на прибиране в обратната посока.
Прикачени файлове
IMG_20200919_145504.jpg
IMG_20200919_145526.jpg
IMG_20200920_104440.jpg
IMG_20200919_122858.jpg
IMG_20200919_122844.jpg
IMG_20200919_122833.jpg
Наско
Потребител
Потребител
Кара:: 408 И

Мнение от Наско »

Здравейте много ми хареса в Плиска надявам се догодина и аз да съм с моя 408 И.
Ivo
Потребител
Потребител

Мнение от Ivo »

Всичко беше чудесно! Аз се изкефих максимално и, надявам се, че и останалите участници също! Огромни благодарности на организаторите за положените усилия за да се случи това велико събитие, въпреки всички трудности! Радвам се, че любителите на тези конструкции се увеличават и се надявам тази тенденция да продължи! Очаквам с нетърпение следващия събор (не говоря за Копринка) и се надявам да е най-късно Юни!
Аватар
МОРСКИЯ
Член на клуба
Член на клуба

Мнение от МОРСКИЯ »

Аз за пореден път се убеждавам че никаква криза от какъвто и да е характер, не може да спре провеждането на ежегодния москвич събор.Това от една страна, а от друга, забележителен е мазохизма на организаторите, които за поредна година лудват да търчат и да организират трудноуправляемата тълпа от москвичисти. Аз не съм член от много одавна, но според мен нещата всяка изминала година придобиват все по сериозен характер. Хората се увеличават, възрастовата амплитуда също. Виждаме хора вече от юношеска до достолепна възраст. Започват все повече да се виждат съпруги, деца и много наистина забележително много нови лица. И имайки предвид че коронакризата прецака отпуските на доста хора, се постави рекорд по посещаемост. Това за мен е повече от успех. Искам да благодаря на един добър човек за едни оранжеви мигачи ;) Благодаря на всички за прживените емоции.
Аааа и да не забравя една забележка!
Много близко беше тази година локацията. То така не е интересно за час и нещо и бяхме там. Къде е тръпката? Даже не можахме да се вмиришем както трябва на масло и бензин. Другия път към Петрич, Сандански.... нещо такова. :)
Хм.. то догодина събора ако е пак в началото на юни ... ми то не останало както се казва. Стига толкова че много се раздрънках.
ALEX
Член на клуба
Член на клуба

Мнение от ALEX »

Всичко е добре, когато свършва добре . Смятам, че като цяло останахме с положителни емоции. Ще се опитам да направя някаква градивна критика, за каквато мисля е основната цел на тази тема. Относно оргазиторите , мисля че са наясно с нещата и са си извадили изводи и поуки. Единствено ще кажа ако може в пликовете с номера да се "прикачи" и карта с трасето на похода... А сега ще обърна малко повече внимание на нас , УЧАСТНИЦИТЕ - макар и да не сме ориганизатори, ние също носим някаква отговорност събора да се получи както сме си представяли. Ангажиментите ни, не приключват със запазването на номерче и стая за спане... Нека се следят малко по-активно форума и страницата във фейсбук, да се запознаваме с програмата, за да не се случват случки като това с бирата и разкъсването на колоната. Основната причина за които е НЕ ЗНАНИЕТО . Не ми се правят аналогии с държавата ама като гледам нещата са същите - всички очакваме от 5 човека да направят всичко, а ние като овце след тях. И държа да подчертая , че не визирам никого конкретно, а изказвам личното си мнение за ситуацията като цяло !

Ааа и още нещо се сетих - носенето на точната сума пари, без значение, за спане, за стикери или каквото и да е . Просто си представете да трябва да връщате на 100 човека по 2,3 или 5 лв . Все ей такива дребни неща , които могат да направят събора по-приятен и за организаторите :)
Аватар
Пламен Попов
Потребител
Потребител

Мнение от Пламен Попов »

Здравейте,
Събора беше на много добро ниво. Организаторите се справи ха перфектно. Всичко беше, ясно и точно за който слуша и внимава какво се говори от организаторите. Единствено не ми допадна шатрата пред хижата. Според мен вечерите трябва да са в ресторант или голяма зала. Беше си студено и не комфортно!
Поздрави!
fiat_125p
Член на клуба
Член на клуба

Мнение от fiat_125p »

И аз да напиша нещо.
Радвам се,че пак се видях с всички колеги.Събора го чакам с нетърпение по цяла година.
Нямам забележки към никого.Времето за мен беше идеално,но аз предпочитам по-студено...
Това да се събираме всички вътре в някоя зала,ако е много лошо времето е добра идея,само дето не навсякъде има зала,която да ползваме...Това вече новата власт да му мисли...
Местността много ми хареса,хижата,стаята също...Довчера спях в москвича,тъй че не съм придичив...
Не бяхме всички на едно място,но е по-добре отколкото да не бяхме се събирали въобще...
За хладилника с бирата разбрах вече като бях си купил...Да се съберем 15-20 човека и ще я платим таз бира със се хладилник...
Не се сещам какво друго да кажа...Ако има нещо-властта ми знае телефона.
Лека нощ на всички... :D :D :D :D :D
Последно промяна от fiat_125p на Сря Сеп 23, 2020 7:23 am, променено общо 1 път.
Аватар
pooc
Потребител
Потребител

Мнение от pooc »

Всичко беше точно. Пихме биричка от хладилника на базата 😉🙂🍺🍺🍺
Valyo
Потребител
Потребител
Кара:: 2140D

Мнение от Valyo »

Не можах да дойда на събора поради болничен, как мога да получа номерчето ако е възможно.
Аватар
Angel_
Потребител
Потребител
Кара:: Москвич 2140 1977чист. Москвич 2140 Дефорсе

Мнение от Angel_ »

Ето моя клип от събора
Дано ви хареса
Аватар
Angel_
Потребител