Добре дошли в обновения форум на клуб Москвич. Моля ако имате някакви проблеми да се свържете с нас на e-mail: yankovpavel@gmail.com . Ако форума не приема вашата парола и сте сигурни че я въвеждате правилно, използвайте функцията "забравена парола", за да получите нова.

Национален събор 2020 - идеи и предложения

Събори, срещи, информация и снимки свързани с тях.
Потребителски аватар
MiG-23
Администратор
Администратор
Регистриран: чет юни 16, 2005 10:29 pm

Национален събор 2020 - идеи и предложения

Мнение от MiG-23 »

Идва си време да стягаме и такъв събор. Дайте да обсъдим в тази тема всякакви идеи за местоположение. Знаете какво се търси като условия и т.н. Добре ще е идеите да са за места на които не сме ходили. Като идеи за дата отиват нещата на втората седмица на Юни поне за сега.

Потребителски аватар
RRRbg
Член на клуба
Член на клуба
Регистриран: ср ное 12, 2008 1:48 am

Re: Национален събор 2020 - идеи и предложения

Мнение от RRRbg »

Много пъти съм мислил и съм си представял наш събор в Старозагорски Минерални Бани. В централните части на Родината е, има хотели за всеки вкус и финансови възможности, има плац, има поляни, не е толкова компактно като Узана, но пък не е и разхвърляно на голяма площ, всички обекти са в рамките на пешеходно разстояние..

rumen1955
Потребител
Потребител
Регистриран: ср ное 13, 2019 11:53 am
Кара:: 408и

Мнение от rumen1955 »

Местноста СБОРЯНОВО /текето/ разположена в ЛУДОГОРИЕТО историческа местност под игидата на ЮНЕСКО.Имаме пълната подкрепа на ОБЩИНА ИСПЕРИХ лично от кмета БЕЛГИН ШУКРИ.Дават ни да ползваме пионерския лагер към общината ток вода има голяма площатка и е на 50 метра от хижа АХИНОРА.ЗА справка в ГУГАЛ .1.СБОРЯНОВО.2 Хижа АХИНОРА. 3.Демир баба теке. РУМЕН ИВАНОВ. Тел.0889820108 гр.ИСПЕРИХ.

БОЕВ
Член на клуба!
Член на клуба!
Регистриран: нед май 17, 2009 11:31 am

Мнение от БОЕВ »

Румба, идеята е добра, но има ли места където биха могли да отседнат 120-140 човека. Ако приемем ,че сме 60-70 коли с по двама души, бройката е някъде там....До колкото разбрах в хижа Ахинора, има около 50 легла?

Потребителски аватар
Angel_
Потребител
Потребител
Регистриран: пон авг 06, 2018 2:13 pm
Кара:: Москвич 2140 1977чист. Москвич 2140 Дефорсе

Мнение от Angel_ »

Здравейте колеги
Пиша от името на Емил Петров във форума
Имаме официална покана за следващият събор във гр.Тетевен.Имаме префложение за хотел, "Здравец".Със 300-леглова база.Има и опция за палатки на Рибарица.Има места за паркиране на Москвичите и за място за събиране
Поканата е официална още от миналат година.Днес беше потвърдено,че поканата още е актуална.
Моля организиаторите да се свържат с мен,за да дам кординати на Емил Петров да получите повече информация!

Georgi91
Потребител
Потребител
Регистриран: ср май 10, 2006 2:16 pm

Мнение от Georgi91 »

Angel_ написа:
нед мар 01, 2020 6:46 pm
Здравейте колеги
Пиша от името на Емил Петров във форума
Имаме официална покана за следващият събор във гр.Тетевен.Имаме префложение за хотел, "Здравец".Със 300-леглова база.Има и опция за палатки на Рибарица.Има места за паркиране на Москвичите и за място за събиране
Поканата е официална още от миналат година.Днес беше потвърдено,че поканата още е актуална.
Моля организиаторите да се свържат с мен,за да дам кординати на Емил Петров да получите повече информация!
Подкрепям за Тетевен. Мястото е великолепно, а хотел "Здравец" е чудесен вариант. Точно до него се намира въжен парк "адреналин", наблизо има водопад и екопътеки. За любителите на туризма, може да се изкачим до заслон "опасен зъб", откъдето се разкрива прекрасна гледка към Тетевен, а който има желание и до вр. "петрахиля" С коли може да се разходим до с. Рибарица и местността "Костина", както и до вр. "острич", където не съм ходил, но мисля че има асфалтов път до самия връх.

Потребителски аватар
МОРСКИЯ
Член на клуба
Член на клуба
Регистриран: пон яну 14, 2013 7:08 pm

Мнение от МОРСКИЯ »

Тетевенския балкан наистина е много хубаво място. И ако офертата си струва ще е супер.

БОЕВ
Член на клуба!
Член на клуба!
Регистриран: нед май 17, 2009 11:31 am

Мнение от БОЕВ »

Тетевен не е лошо като идея. Сега остава предложилите мястото, да дадат актуална информация като координати, по възможност цени, както и снимки. Трябва да се има предвид място за автомобили, място за шатри ит.н. и т.н.

Потребителски аватар
MiG-23
Администратор
Администратор

Мнение от MiG-23 »

Гледам че обсъждаме Тетевен. Хотел с 300 места е супер идея ама.... какво да ги правим толкова места? Някой ще се навие ли да запази цял такъв хотел? Като гледам и хотела май не е по джоба на масовия посетител на нашия събор. Опита ми е показал че цени над 20 лв на легло масово не се харесват. Ама пък да е чисто и с нормални битови условия. Отделно тези които са идвали знаят вечер как протичат нещата и какви условия е необходимо да има за тях. Нещо на закрито с ресторантско хранене не го виждам. Има музики дандании и какво ли още не и определено мястото трябва да бъде запазено само и единствено за нас - без външни гости. Реално вечер да спим там се събираме не повече от 100 човека (оптимистичен вариант и то за събота вечерта), а сума народ идва само за събота през деня. Културно масовата програма също не ми е ясна. В момента работим по няколко варианта и нито един за момента не покрива всички изисквания...

Потребителски аватар
човека с пикап
Потребител
Потребител
Регистриран: ср май 25, 2005 7:42 pm

Мнение от човека с пикап »

Върти, сучи, гледай да е втория уикенд на юни, че иначе ептен ще загуба мотивация и ще се появи обява "2140 на части" :D

Заплаших те! Да си знаеш каква съдбовна отговорност носиш :lol:

Потребителски аватар
Angel_
Потребител
Потребител
Регистриран: пон авг 06, 2018 2:13 pm
Кара:: Москвич 2140 1977чист. Москвич 2140 Дефорсе

Мнение от Angel_ »

Ами както казах на (...) от общината имаме официална покана и са казали,че ще съдействат за всичко свързано с мероприятието.
Искахте предложения дадохме,дадохме информация,дадохме контакт нататък вие си решавайте.

Потребителски аватар
MiG-23
Администратор
Администратор

Мнение от MiG-23 »

човека с пикап написа:
съб мар 07, 2020 10:15 pm
Върти, сучи, гледай да е втория уикенд на юни, че иначе ептен ще загуба мотивация и ще се появи обява "2140 на части" :D

Заплаших те! Да си знаеш каква съдбовна отговорност носиш :lol:
Въпрос на приоритети. Когато събора веднъж годишно почнем да го целим три месеца предварително да се падне в определено време поради други ангажименти значи приоритети в тази област са се сменили ;)

Потребителски аватар
човека с пикап
Потребител
Потребител
Регистриран: ср май 25, 2005 7:42 pm

Мнение от човека с пикап »

Какъв е твоя умисъл събора 'задължително' да е първия уикенд? При все, че до тук едно желание за първия уикенд не прочетох или чух.

Потребителски аватар
MiG-23
Администратор
Администратор

Мнение от MiG-23 »

Аз не прочитам и от години едно желание някой да се хване и да направи събор от до в удобно за него си време и сгодно на всички. Да се грабне да отиде да се разбере със съответните власти и полиция и да го даде като готово решение. Съборите сме ги почнали от 6 май мисля и заради вечните аборигенти не става в края на май. Една снимка не съм видял с аборигени ама не ставало. Е логично отива на първата седмица на юни, че после пък видиш ли морета почвали да идват. Една снимка и от море не съм видял ама... Общо взето се обявява някаква дата и който има желание се наглася по нея. Общо взето практиката почна да показва, че старите кучета все имат някаква работа тогава (която и да е датата), но пък идват още повече нови хора и ставаме все повече. Явно пълно щастие няма.

Потребителски аватар
Iva
Потребител
Потребител
Регистриран: пон юни 10, 2019 12:22 am

Мнение от Iva »

Извинявам се, че се намесвам (нова съм и не знам как стоят нещата), но идеите за абитуриентите и морето са много добри. Защо да не могат да се осъществят? Ще станат хубави фотосесии, а и клубът ще се популяризира малко сред младежта :)

Отговори