Идеи за събор 2014 год.

Събори, срещи, информация и снимки свързани с тях.
Evgeni_turbocharger
Член на клуба
Член на клуба

Re: Идеи за събор 2014 год.

Мнение от Evgeni_turbocharger »

На мен ми харесва Дряново . Щом има кой да пообиколи нека  <blush> да се снима да се разучат усовията и ... абе не знам редът как е....  предложения ,предложения ама да не са на твоята глава  ~
Има вълци в овчи кожи ,но повечето са овце във вълчи кожи ...
Kolumbieca_21412
Потребител
Потребител

Мнение от Kolumbieca_21412 »

Старозагорски минерални бани. Намират се на 12 км от Стара Загора, има езеро, околу него поляни голями на които спокойно може  да се вкарат автомобили, да се разпътан шатри палатки огън и т.н. има и някакво автобусно обръщало достатъчно да се правят изцепки (дрифтове  и т.н). Има магазини и заведения. Колегите които са ходили знаят за какво говоря, наистина мястото е много добро. Бях предложил преди година-две да се организира събор, но "определени хора" решиха просто мястото и това беше! Дряново ми хареса на събор 2013, но целта е да разнообразяваме, а не всяка година едно и също.

Тва е от мене, предложих място. Ако трябва ще се отиде на място да се попита как стоят нещата за събори и мероприятия!
Последно промяна от Kolumbieca_21412 на Сря Ное 13, 2013 12:27 am, променено общо 1 път.
ALEX
Член на клуба
Член на клуба

Мнение от ALEX »

На мене ми звучи добре. Ако е възможно някакъв снимков материал(може и не личен) за да стане по- ясно. Аз също съм на мнение, че трябва да се разнообразява :)
medun412
Член на клуба
Член на клуба

Мнение от medun412 »

[quote=""Kolumbieca_21412""]
Старозагорски минерални бани. Намират се на 12 км от Стара Загора, има езеро, околу него поляни голями на които спокойно може  да се вкарат автомобили, да се разпътан шатри палатки огън и т.н. има и някакво автобусно обръщало достатъчно да се правят изцепки (дрифтове  и т.н). Има магазини и заведения. Колегите които са ходили знаят за какво говоря, наистина мястото е много добро. Бях предложил преди година-две да се организира събор, но "определени хора" решиха просто мястото и това беше! Дряново ми хареса на събор 2013, но целта е да разнообразяваме, а не всяка година едно и също.

Тва е от мене, предложих място. Ако трябва ще се отиде на място да се попита как стоят нещата за събори и мероприятия!
[/quote]

След като знаеш и харесваш мястото можеш да качиш твои снимки, да питаш местна оправа на място къде може къде не, кое място на кого е и т.н."Определените хора" повече няма да се занимават със събори, не се притеснявай :)
ЭТО НЕ ВАЗ, ЭТО АЗЛК........
pacofazomera
Потребител
Потребител

Мнение от pacofazomera »

събора да е на някоя писта да речем сливен и да има състезания с бегачките
Бошнаков
Член на клуба
Член на клуба

Мнение от Бошнаков »

To пък едни бегачки се прескачат ама... <hihi>. Какви ще са дисциплините? Първи счупил диф или скоростна? Или хвърлил водите може би. Тия работи да си ги оставим на членовете на другите клубове.
Ретро фен 8-)
Аватар
mzeto
Член на клуба!
Член на клуба!

Мнение от mzeto »

Призовата награда е за чукащи мотовилкови лагери :D  <hihi>
Да си Москвичист, не означава да имаш Москвич, това е начин на мислене!
Аватар
bluebird
Член на клуба!
Член на клуба!

Мнение от bluebird »

за Ем Зе Ту специално - overspeed na T/C и max Пk  :D  :D
pandeliev71
Член на клуба!
Член на клуба!

Мнение от pandeliev71 »

А какво ще кажете примерно,ако направим събора на някоя хижа в Родопите или Стара планина! Не е задължително да е на къмпинг.Поздрави!
Човекът е човек когато е на път.
Аватар
П*Г* 3451
Глобален модератор
Глобален модератор

Мнение от П*Г* 3451 »

а къде толкова голяма хижа?
Компромиси не правиме никакви, рушвети приемаме всякакви!
pandeliev71
Член на клуба!
Член на клуба!

Мнение от pandeliev71 »

Има хижи с по 80,100,110 места.
Човекът е човек когато е на път.
georgi25500
Потребител
Потребител

Мнение от georgi25500 »

примерно хижа Леденика там има достатъчно място
Аватар
московчанин2140
Глобален модератор
Глобален модератор

Мнение от московчанин2140 »

На Нова година(01.01), то било и Васильовден се състоя извънредна сесия на ИБ от Софийска губерния и Свогенска околия към КМБ. Сесията беше запълнена от продължителни диспути и пламенни речи, прекъсвани за снимки с Дядо Мраз и коментарии на в. ,,Септемврийче"-брой от 1986г.(снимки по-натам)
Сесията достигна до следните констатации:- опортюнисти и фракционалисти в ИБ няма!
След разширени разисквания сесията взе единодушно решение : КУРС към ДРЯНОВСКИЯ МАНАСТИР!

Обсъждайки историческият опит,  неуспехите и върховете от успехи от Конгресите в последователност: ,,Паниците"-,, Крънско ханче"-Априлци-Дряновски манастир,  ИБ бюро взе това мъдро решение.
Освен това от историческия опит се знае, че Конгресните форуми като най-върховни такива се състоят на едно и също място по традиция. Затова пък пленумите се организират на различни места.

от мястото на събитието-Бако.
Последно промяна от московчанин2140 на Пон Яну 13, 2014 10:37 pm, променено общо 1 път.
Все великие! Все гениальные! А ракию выпить не с кем
Аватар
krisi350
Член на клуба
Член на клуба

Мнение от krisi350 »

Браво ,ама наистина ЕВАЛА тва беше най-доброто място за националния дано се порадваме на много нови коли и хора и тая година , ааа и да задам въпроса щи викаме ли някоя телевия?(нека да се знае, че и нас ни има , лоша реклама няма...)  <alko> <alko>
Докато говориш,нищо ново не научаваш.
Аватар
МОРСКИЯ
Член на клуба
Член на клуба

Мнение от МОРСКИЯ »

Аз имам предложение, този път да уведомим кметството в града. Да посочим деня и часа в който ще се проведе събирането в града. Казаха че ще трябва няколко дни предварително да се направи. Да отцепят полицията централния площад (щото то ... много москвич много нещо ). Хем ще се улеснят хората да дойдат да разгледат. Хем и за нас ще е по удобно и няма да правим задръстване и да ни гонят.
Тези, които изковаха от мечовете си рала, сега орат за тези, които запазиха мечовете си.
Публикувай отговор