Идеи за събор 2014 год.

Събори, срещи, информация и снимки свързани с тях.
Аватар
MiG-23
Администратор
Администратор

Идеи за събор 2014 год.

Мнение от MiG-23 »

Съзнавам, че до следващия събор има няма 6 месеца, но така като си говоря с по-голямата част от модераторите и отговорните фактори всички са безидейни относно мястото за провеждането му. Идеята на темата е ... да се появят идеи за място  <hihi>. Аз пътувам служебно доста и имам едно наум, че мога да посетя евентуално някои от предложените места с цел оглед при положение, че има подпомагане от месните структури (е..ати партийното изказване :D).

Визията за момента е - място удобно за паркиране на достатъчно брой автомобили с уредени що годе битови условия.

Лично съм си поставил за план да посетя и оценя следното място:
http://camping.bg/?page=campings&ext=view&id=184
Москвич 2140 УЗАМ 3317 1.7
medun412
Член на клуба
Член на клуба

Re: Идеи за събор 2014 год.

Мнение от medun412 »

Тази година лично съм "ПАС" с организирането.Мога да съдействам с партида тениски ако има желаещи.Имах идея за яз.Сопот (нямащ нищо общо с гр.Сопот в южна България), но там сякаш е по-подходящо за есенна орг..пардон среща.
ЭТО НЕ ВАЗ, ЭТО АЗЛК........
Аватар
BGto
Член на клуба
Член на клуба

Мнение от BGto »

Предлагам да затвърдим традицията с Дряновския манастир.

Предложеното от колегата място сигурно е също чудесно за нашите цели но е доста по далече за нас - колегите от северната част на страната.

Поздрави

БГто
Последно промяна от BGto на Сря Окт 23, 2013 5:40 pm, променено общо 1 път.
Tехнологиите отнемат от чара и душата на машината и прекъсват живата връзка вежду водач и автомобил
Аватар
krisi350
Член на клуба
Член на клуба

Мнение от krisi350 »

С ръце и  крака  за Дряново.. <tu> мястото е приятно, има нормални битови условия и ремонтопригоден плац както се убедихме тази година  <alko>
Докато говориш,нищо ново не научаваш.
Hristo Stanev
Потребител
Потребител

Мнение от Hristo Stanev »

Предполагам  трябва да е горе долу в централна България  <?> <?> да не се получава безбожен преход от софийски регион до варненски и обратно.Бих предложил Бунгала около рилския манастир....както и хижа край Враца - и двете места мога да взема координати и да подпотам каквото трябва.......не е свръх изискано но си има банкетни зали и на 2те места - вече  е според договорката - дали ние ще ползваме кухнята дали ще е на свободна консумация и на двете места поляни и паркинг място бол.......и двете места планина.....след 6 месеца ще е прохладно ........НО СА ВСЕ В КРАЙНО ''ЛЯВА'' БЪЛГАРИЯ.
....спорт без резервоар не е спорт.....
Аватар
MiG-23
Администратор
Администратор

Мнение от MiG-23 »

Абе обещал съм ви един събор на Джебел ама да видим кога ще е....  :D
Аватар
KOKLEV
Член на клуба
Член на клуба

Мнение от KOKLEV »

Недялко,нали говорихме за някакъв къмпинг на СБА в град Клисура...Питах,има такова нещо и работи не ме бърка да ида на място и да говоря с хората  за оферти да направя някоя друга снимка...
Иначе по принци мен лично километрите не ме притесняват,а удължават още малко удоволствието от събора <idiot>
Поздрави!
Аватар
MiG-23
Администратор
Администратор

Мнение от MiG-23 »

Коклев някой ми спомена, че там нещо е станало много луксозно и нашия катун нещо не се връзва ;)
Бошнаков
Член на клуба
Член на клуба

Мнение от Бошнаков »

Подкрепям идеята за нареченски бани, не е много далече за повечето а мястото си е уникално и има къде да се обикаля колкото щеш.

A и е време да сменим мястото, все пак такава е била традицията.
Последно промяна от Бошнаков на Чет Окт 24, 2013 11:05 pm, променено общо 1 път.
Ретро фен 8-)
penata.kn
Член на клуба!
Член на клуба!

Мнение от penata.kn »

<alko> Ако има среща на ДЖЕБЕЛ лично да ме информираш да си подготвя кола. <alko>
Знанието, незнанието, две много скъпо струващи неща.
Аватар
МОРСКИЯ
Член на клуба
Член на клуба

Мнение от МОРСКИЯ »

Колеги, аз много рядко пътувам и не мога да преценя дали има по подходящо място. Според мен на Дряновски манастир не е зле. Има място за всички коли. Няма други хора и коли в района , освен Кольо който преминава от време на време с влака  :D . Най - важното е че се намира почти в центъра на България. Тия коли горят като лами. В тоя труден живот и тия скъпи горива, това не е никак за пренебрегване. Аз лично доста ще ми се наложи да пестя за да мога да дойда. Защото тъй като се замисля ..... за къде сте без мен, не знам  <?>  <alko>
Тези, които изковаха от мечовете си рала, сега орат за тези, които запазиха мечовете си.
Аватар
nikolovsky
Потребител
Потребител

Мнение от nikolovsky »

И на нас с колегата Момчил ни хареса къмпинга на Дряново. Добро местенце. Удобно е. Плаца е голЕм има място за колите, за палатки да разпънеш, абе екстра.
За родину!
Аватар
chiMol
Член на клуба
Член на клуба

Мнение от chiMol »

По тази логика да се забиеме и летния и есенния събор там защото има условия дори може да оставим и колите на паркинг там като паметници ..... Дряново е хубаво , но немисля ,че трябва да прекаляваме , същото се отнася и за летния събор ...  Пролетта е наво начало ..... нека видим нещо ново ако има възможност.За есенния нямам претенции ,защото той е по алкохолен тип и гората на Копринка е супер :) <idiot>
21011(78)&21412(90)
https://easycryptobot.com
Аватар
MiG-23
Администратор
Администратор

Мнение от MiG-23 »

Възможности може би ще има.. ако има и предложения за места. То не от хубаво съм пуснал темата...  <?>

П.С. На следващия събор ще организирам доброволно набиране на средства с цел да се изградят два бетонни фундамента на входовете на къмпингите на Дряново и най-вече на тоя на Камчия на които да се разположи по една ръжда с 4 гуми с цел да остане за поколенията спомена за посещенията ни  :D
Последно промяна от MiG-23 на Пет Ное 08, 2013 9:25 am, променено общо 1 път.
Moskvich3v1
Член на клуба
Член на клуба

Мнение от Moskvich3v1 »

На мен ми хареса в Дряново, но може да отидем и на друго подобно място само да е пак някъде около централна България.
Поздрави!  <alko>
.ОО=w=ОО.   Москвич Рулит!
Публикувай отговор