Добре дошли в обновения форум на клуб Москвич. Моля ако имате някакви проблеми да се свържете с нас на e-mail: yankovpavel@gmail.com . Ако форума не приема вашата парола и сте сигурни че я въвеждате правилно, използвайте функцията "забравена парола", за да получите нова.

Национален събор 2020 - идеи и предложения

Събори, срещи, информация и снимки свързани с тях.
Потребителски аватар
МОРСКИЯ
Член на клуба
Член на клуба
Регистриран: пон яну 14, 2013 7:08 pm

Re: Национален събор 2020 - идеи и предложения

Мнение от МОРСКИЯ »

Iva написа:
чет мар 12, 2020 12:05 pm
Извинявам се, че се намесвам (нова съм и не знам как стоят нещата), но идеите за абитуриентите и морето са много добри. Защо да не могат да се осъществят? Ще станат хубави фотосесии, а и клубът ще се популяризира малко сред младежта :)
Тук ства въпрос за нещо съвсем друго. Колегата искаше да каже че се цели събора да не съвпадне с абитуриентските, защото някои щели да карат абитуриенти тогава. А пък след това пък в разгара на лятото идват отпуските за море. Никой нищо против не е казал за абитуриентските. Който има оферти да ходи да си кара. Мился, че не го разбра точно.

Потребителски аватар
Iva
Потребител
Потребител
Регистриран: пон юни 10, 2019 12:22 am

Мнение от Iva »

Да, като се замисля май е така... Но само по себе си може да излезе интересна идея...

Потребителски аватар
човека с пикап
Потребител
Потребител
Регистриран: ср май 25, 2005 7:42 pm

Мнение от човека с пикап »

Бях длъжен да опитам, да пледирам за втория уикенд на юни :D . Надявам се да се видим и да обсъдим на живо, тези и други москвичови теми, било то и първия уикенд на юни.

П.П. Много ме жъгна за приоритетите! :D

Потребителски аватар
MiG-23
Администратор
Администратор
Регистриран: чет юни 16, 2005 10:29 pm

Мнение от MiG-23 »

човека с пикап написа:
чет мар 12, 2020 11:23 pm
Бях длъжен да опитам, да пледирам за втория уикенд на юни :D . Надявам се да се видим и да обсъдим на живо, тези и други москвичови теми, било то и първия уикенд на юни.

П.П. Много ме жъгна за приоритетите! :D
То идеята беше да те жегна да се засрамиш :D Майтапа на страна..... виждате какво е положението.... малко да се поуспокои и продължаваме с търсенето....

3aplus63Vog
Потребител
Потребител
Регистриран: ср апр 08, 2020 11:37 pm
Контакти:

Мнение от 3aplus63Vog »

Отговори