Кой е имал като дете Москвич с педали?

Форум за по старите модели (400-407) и събития свързани с тях.
mini_mania
Потребител
Потребител

Re: Кой е имал като дете Москвич с педали?

Мнение от mini_mania »

Днеска ще снимам москвича и ще пусна снимки
mini_mania
Потребител
Потребител

Мнение от mini_mania »

[s:17cwj9fu]Aбе[/s:17cwj9fu] Може ли да ми дадете схема на електрическата инсталация на малкия москвич?
БОЕВ
Член на клуба!
Член на клуба!

Мнение от БОЕВ »

Преди години и аз имах такъв Москвич. Цветът му беше син ,но не помня от стария или новия модел беше. Карахме го цялата махала, докато един ден не го изхвърлихме.....................Преди две три години ми изпадна един такъв ,сравнително запазен. От новите модели с пластмасовите брони, взех го от една колежка. Тогава нямах кола и карах временно един Трабант, та отивайки да прибера Москвича се оказа че не се събира в багажника и се наложи предната част на количката да се вижда. Гледката беше доста забавна ,като минавах по улиците хората се заглеждаха и се усмихваха..........навярно събудих някакви спомени. И не щеш ли спирам на един стоп и чакайки да се включа в движението идва един арабин гледа с едни очи като балтонски копчета и вика : "аркадаш давай колата плащам" !!! Плащаш ама не! не се съгласих и оня продължава да нахалства , като предлага разни суми. Спомням си последните му думи преди да тръгна от стопа и да го оставя да диша пушилката от Трабанта : " сто евро давам ................ Усмихнах му се и си продължих по пътя. Сега Москвича кротко си седи в мазата и чака пролетта ,когато ще бъде въстановен!
Най-важните неща в живота ,не са неща......
Аватар
mzeto
Член на клуба!
Член на клуба!

Мнение от mzeto »

И аз се сдобих с такава машинка малко след срещата на морето. Трябва да нащракам малко снимки и да покажа. С пластмасови брони е, волана му е счупен и съклото го няма. Всичко друго е налице. Беше нагласен да ходи за тенджери и тигнаи при по-големите си братя ама аз го натиках в седмака и айде унас. Сега чака свободно време да го засмея. Той вече ще си е ретро :)))
Да си Москвичист, не означава да имаш Москвич, това е начин на мислене!
Аватар
chiMol
Член на клуба
Член на клуба

Мнение от chiMol »

Изображение

Eто ме и мен ;) Цвета на возилото е маслено-зелен .Все още е във перфектно състояние ако стигна някой ден до тавана ще го снимам ;) .
21011(78)&21412(90)
https://easycryptobot.com
neven63
Потребител
Потребител

Мнение от neven63 »

КОЛКО ХИЛ. И НАВЪРТЯ И С КАКВА СКОРОСТ ?ПО КЪСНО НЕ СИ ЛИ ГО ВЪРНА НА ТЕЗИ АВТОДЖАМБАЗИ И ВАНДАЛИ?ВИЖ ТИ КАК СА СЕ ЗАРОДИЛИ АВТОКРАЖБИТЕ! ИИИ ,КАЗВАШ ,КАПАК ОТ ТЕНДЖЕРА!!! СЕГА ШЕГАТА НА СТРАНА.КАТО МАЛЪК МН.ИСКАХ ТАКАВА КОЛА ,НО ТАКА И НЕ ПОЛУЧИХ САМО СЪМ Я КАРАЛ НА ЕДИН ПРИЯТЕЛ БЕШЕ.СЕГА АКО МИ ПАДНЕ ЩЕ Я РЕСТАВРИРАМ .
ALEX
Член на клуба
Член на клуба

Мнение от ALEX »

Тези ако се продават сега искам оранжевия :)
NsL-OnE
Потребител
Потребител

Мнение от NsL-OnE »

[quote Sancho]Ето малко материал от мен. Специален поздрав за NsL-OnE.
http://www.youtube.com/watch?v=jSmEt7ggYUY

Средния пък е за bluebird:
Изображение

А този е за мен.
Изображение[/quote]

Ооо Мерси бат Санчо :) Много яко клипчето :р и нали знаеш, че за мен си най-големият ;)
Стрелката на оборотомера влиза в лютеницата
speed1981
Потребител
Потребител

Мнение от speed1981 »

Ех спомени,спомени!!!И аз като дете карах такъв красавец,крещящо зелен на цвят,дори някъде имам и снимки,но немога да ги изнамеря,фаровете му светеха,баща ми е бил студент в Москва и ми го донесъл от там,децата на моята възраст ми завиждаха ех какви времена бяха......после в 8клас си купих първия москвич 408,тъкмих го 2 години само ремонти и никакво каране,накрая един познат на дядо ми катастрофира с неговия,съжалих го човека и му подарих моя........
mini_mania
Потребител
Потребител

Мнение от mini_mania »

най-после успях да снимам москвича ето накой снимки
Изображение
Аватар
милен борисов
Член на клуба
Член на клуба

Мнение от милен борисов »

Колега, нещо не си направил както трябва! За да излезе снимката трябва да натиснеш иконката с картинката
Insert image URL, и ще ти се отвори едни допълнително прозорче в което трябва да поставиш адреса на снимката.
Жена в колата е като звезда в небето! .................... Ти я виждаш, но тя теб не!
denis_408i
Потребител
Потребител

Мнение от denis_408i »

http://www.bartholland.nl/ Измежду снимките на всички тези реставрирани коли,има и такива от процеса на реставрация на един красив син мини Москвич.
Поздрави!
Последно промяна от denis_408i на Сря Авг 07, 2013 4:26 pm, променено общо 1 път.
zhivko88
Потребител
Потребител

Мнение от zhivko88 »

В този сайт има снимки как реставрират такъв Москвич http://www.bartholland.nl/
(Please use a shorter signature (the maximum length is 100 characters)
Публикувай отговор