Ретро москвичи

Форум за по старите модели (400-407) и събития свързани с тях.
  • Форум
    Теми
    Мнения
     Последно мнение
Нова тема
  • Съобщения
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение
  • Теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение
  • Москвич от 1939г до днес-модели и прототипи
    от dino412 »
    7 Отговори
    5874 Преглеждания
     Последно мнение от Пешо
  • Филми, свързани с автомобилите Москвич.
    от bluebird »
    13 Отговори
    5586 Преглеждания
     Последно мнение от moskvicha
  • Хронология на моделното семейство Москвич 408/412
    от bluebird »
    2 Отговори
    4033 Преглеждания
     Последно мнение от bluebird
  • Кой е имал като дете Москвич с педали?
    от bluebird »
    45 Отговори
    20642 Преглеждания
     Последно мнение от PetarKalinov
  • Москвич 407- Back On The Road :)
    от mzeto »
    314 Отговори
    77325 Преглеждания
     Последно мнение от mzeto
  • Фен група за 408
    от Петрунов »
    1 Отговори
    1209 Преглеждания
     Последно мнение от ViktorGrft
  • Търся сервиз за 403
    от M403 »
    2 Отговори
    1477 Преглеждания
     Последно мнение от BorysFreo
  • Мотор 408-1.6
    от ianchev »
    6 Отговори
    1441 Преглеждания
     Последно мнение от AntonGrtfrf
  • Москвич 407 спасяване от скрап
    от ianchev »
    124 Отговори
    24559 Преглеждания
     Последно мнение от ianchev
  • Москвич 408и - 1975-та година
    от vaches »
    107 Отговори
    25190 Преглеждания
     Последно мнение от vaches
  • 403 - Ремонт
    от Pesho_Moskvich403 »
    43 Отговори
    10280 Преглеждания
     Последно мнение от П.Попов
  • Москвич 410
    от Accept »
    0 Отговори
    1092 Преглеждания
     Последно мнение от Accept
  • 408 - Бояджия Плевен
    от Петрунов »
    0 Отговори
    1025 Преглеждания
     Последно мнение от Петрунов
  • москвич 408 турист
    от цецо »
    9 Отговори
    2884 Преглеждания
     Последно мнение от vasko__2
  • Нещо красиво
    от dino412 »
    121 Отговори
    30229 Преглеждания
     Последно мнение от dino412
  • Иван40 № 3 - Синята стрела
    от Ivan40 »
    10 Отговори
    3256 Преглеждания
     Последно мнение от Ivan40
  • Москвич 402 - 1956 г.
    от Petq_22_vlahova »
    5 Отговори
    1798 Преглеждания
     Последно мнение от БОЕВ
  • Моята 408-ца
    от sturm44 »
    3 Отговори
    2035 Преглеждания
     Последно мнение от sturm44
  • Колани
    от тоби123123 »
    2 Отговори
    1424 Преглеждания
     Последно мнение от Борислав
  • ретро рали2016
    от цецо »
    8 Отговори
    2336 Преглеждания
     Последно мнение от ретро1971
Нова тема

Права на форума

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл